שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל לאטום חיבורי דיקט לשימוש חיצוני?
McGafter
2015-03-18 14:06:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי את הטירה הזו שנבנתה בגינה שלי מדיקט. הבעיה היא שזה ממשיך לדלוף. ניסיתי סיליקון שלא מחזיק מעמד, וגם איטום חלונות, אך מכיוון שהדיקט מתרחב ומתכווץ הוא גם מאפשר למים לעבור.

החיבור המדובר הוא קרש אופקי המחבר אנכי. באמצע. אז זו רצפה המצטרפת לקיר.

כשאתה אומר 'טירה' אתה מתכוון כמו מבנה דמוי מבצר / עץ? יש לך תמונות?
תמונה או דיאגרמה יעזרו מאוד.
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+9
ratchet freak
2015-03-18 15:33:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תרצה להתקין ציפויים, ובעצם להוסיף שכבת חומר שדוחה את המים מהדיקט.

אתה יכול להתחיל בעטיפה בניילון אריזת בית ואז מסמר רעפי עץ על הקיר. התחל מלמטה וחפף אותם.

#2
+8
David
2015-03-18 19:53:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נהגתי לבנות הרבה פרויקטים של שייט בעץ, כלומר ארגזי סיפון למעילי הצלה, כיסויי פתח וכו '. בכל פעם ששני לוחות הצטרפו, השתמשתי בשדרה לכל אורך ומילאתי ​​את החסר (אם היה כזה כמו כיסוי פתח מעוקל) עם איטום 3M 5200. באפוקסי נעשה שימוש נרחב בפרויקטים של שייט שכמעט תמיד פרויקט חיצוני נתון לאור שמש עז. שימוש בפיברגלס מעל חיבורי קצה גם ירחיק את המים.

#3
+3
rob
2015-06-24 22:46:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ללא תמונה קצת קשה להיות בטוח לחלוטין מה הבעיה שלך, אבל אנסה לכסות את אלה שלדעתי חלים על המצב שלך.

נשמע שבנית את הרצפה שלך ואז דפק את הקירות על גבי הרצפה וכל גשם שתופס את קצה הרצפה מחלחל מתחת לקיר. לא משנה באיזה פתרון תבחרו, עליכם לזכור כי זה תמיד רעיון טוב להטות כל משטח אופקי חיצוני (ולו במעט בלבד) כדי שיוכל לשפוך מים במקום לאפשר להם להתרכז.

שלי הנטייה הראשונה היא לומר שבמקום זאת היית צריך להתקין את מסגרות הקיר אל קצה הרצפה, ואז להתקין את הדיקט שלך כלפי חוץ כך שתחתית הסדין תשתרע מתחת לחלק העליון של הרצפה, ואידיאלי מתחת לתחתית קוֹמָה. זה יוצר קצה טפטוף כך שהמים עוקבים אחר הקיר מתחת לפני הרצפה והמים לא יכולים לחדור למבנה. אם הדיקט שלך אינו משתרע מעבר לתחתית הרצפה, אתה יכול להתקין מהבהב מאלומיניום כדי לסייע בהובלת המים מתחת לרצפה.

החיבור הוא קרש אופקי המצטרף לפונדק אנכי באמצע . אז זו רצפה שמצטרפת לקיר.

שוב, בלי תמונה אני לא יכול להיות בטוח מה הבעיה שלך, אבל ההערה הזו גורמת לי לחשוב שמחצית הקומה שלך נמצאת בתוך המבנה והחצי השני נמצא מחוץ למבנה, כמו במרפסת. פיתרון אפשרי במקרה זה הוא למסגר את הקיר ולהתקין מהבהב בזווית ישרה על הרצפה בה מסגרת הקיר והרצפה נפגשים. יש לחלוט או לאטום אותו לרצפה, ואז לחבר את מעטפת הדיקט לקיר כך שהוא מכסה את החלק האנכי של ההבהב אך אינו משתרע עד לרצפה. זה מאפשר לו להחליק מעלה ומטה עם עונות השנה ומונע מהתחתית לספוג מים מאוגדים על הרצפה ונרקב.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...