שְׁאֵלָה:
הסרת צבע מקורות קורות גס / גסות
wesley
2016-03-04 01:41:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אנו עומדים לעבור לבית חדש שיש בו כמה קורות גסות / מחוספסות מאוד נחמדות בפנים (הרבה מהן). הם צוירו אם כי, ואני מחפש שיטה להסרת הצבע ולתת במקום זאת לעץ הטבעי. אני מחפש כמה שיטות DIY זולות שאולי אוכל לעשות בעצמי. קראתי על שימוש בכמה מהשיטות הבאות, אך לא מצאתי מידע כיצד זה יעבוד על משטח עץ מחוספס / גס.

  • מסיר צבע מתילן-כלוריד: לא יודע כמה זה יהיה קשה להסיר את הכאב על המשטח הגס בתוך בית

  • פיצוץ קרח יבש: אני יודע שזה יקר מאוד לשכור ולעשות, אבל הוא כדאי?

  • התזת חול: לא מכירים יותר מדי שיטה זו

  • שיטות זולות אחרות?

צירפתי תמונה לא כל כך נהדרת אבל אני מקווה שזה נותן את הרעיון איך נראית הקורה.

Example of Beam

זכור שאם אתה משתמש בשיטת פיצוץ תזדקק למכונת הנשמה טובה ובגדי מגן. בדקו את הצבע לגבי עופרת לפני הפיצוץ וזכרו כי עופרת יכולה להיספג בעור כמו גם בנשימה.
זה נראה כאילו הוא מוכתם, אולי במוצר המיועד לשימוש חיצוני, ולא צבוע.
זה נראה שם הרבה עבודות פרזול מגניבות!
שתיים תשובות:
grfrazee
2016-03-04 02:31:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הם צוירו בכל זאת ואני מחפש שיטה להסרת הצבע ולתת במקום זאת לעץ הטבעי.

אני גר בבניין דירות בעבר היה מפעל רהיטים גדול. הבניין כולו לבנים ומסגרות עץ כבדות. אם אתה מסתכל מקרוב על העצים, אתה יכול לראות עדויות לכך שהם צוירו בשלב מסוים אך מאז ניקו אותם. עם זאת, כשאתה מרגיש את העץ, אתה יכול גם לומר בבירור כי העצים הופצו בחול מאז שהעץ הקדום והרך יותר נאכל הרבה יותר מאשר העץ הסמיך הצפוף יותר. קשה לדעת מהתמונה שלך, אבל זה נראה כמו מה שקורה שם.

קראתי על שימוש בכמה מהשיטות הבאות, אך לא מצאתי שום מידע כיצד זה יעבוד על משטח עץ מחוספס / גס.

  • מסיר צבע מתילן-כלוריד: אל תדע כמה קשה יהיה להסיר את הכאב על המשטח הגס בתוך בית

  • פיצוץ קרח יבש: אני יודע שזה מאוד יקר להשכרה ולעשות, אבל האם זה שווה את זה?

  • התזת חול: לא מכירים יותר מדי את השיטה הזו

  • שיטות זולות אחרות?

אין לי ניסיון אישי עם מסיר הצבע או הקרח היבש פיצוץ.

בעיניי, שימוש במתילן-כלור (aka dichloromethane) אינו מושך במיוחד מכיוון שהוא יכול להיספג בגוף באמצעות שאיפה ועור, ותופעות הלוואי. אל תתן לי את התמיהות החמות. כמו כן, כנראה שתצטרך לגרד את הצבע מעץ בעזרת שפכטל או משהו כזה, שהוא גם מייגע וככל הנראה יהרוס את המראה שאתה הולך אליו.

ממה שקראתי , פיצוץ קרח יבש זהה למעשה לפיצוץ חול, אלא שהוא משתמש בקרח יבש כמדיני הפיצוץ. זה נחמד מכיוון שהקרח היבש סובלימציה ולא משאיר שום שאריות מאחור. אני לא יודע כמה זה יקר.

אם אתה באמת מחפש לקבל את המראה הגס / הגס הכפרי הזה במלאכת העץ של הבית שלך, הייתי נושך את הכדור והולך עם פיצוץ חול / קרח יבש. אתה יכול להשיג פיצוץ חול במחיר זול למדי בהובלת הארבור, אשר יזדקק למדחס אוויר ומדיני הפיצוץ כדי לעבוד. הפיצוץ הזה הוא די קל, אז זה כנראה ייקח לך זמן. אחרת, הייתי מדמיין כי פיצוץ קרח יבש הוא קצת מעבר לצרכן לעשות DIY. וגורם להיכנס לשאר ביתך. הייתי מתאר לעצמי שאנשי מקצוע יעשו זאת כדרך תרגול.

Graphus
2016-03-04 02:34:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

למרבה הצער אין פתרונות קלים להסרת צבע מעץ מחוספס במקום.

מסיר צבע מתילן-כלוריד: אל תדע כמה קשה יהיה להסיר את הכאב על המשטח הגס שבתוכו. בית

חשפניות כימיות הן במובנים רבים הדרך האידיאלית להפשיט צבע (ולכה) מעובד עצים מכיוון שלמרות שזה נראה מוזר, הם למעשה מהווים את הסיכון הנמוך ביותר לעץ בתוך רוב המקרים.

עם זאת ישנם כמה אזהרות משמעותיות וכשמדובר בשימוש בבית בראש ובראשונה הם האדים כמובן. החשפניות החזקות על בסיס ממס, כולל מרכיבים אחרים מתילן כלוריד, יעילות במיוחד (הן מהירות לפעולה והן טובות מאוד בריכוך מגוון רחב של צבעים) אך בהחלט מהוות דאגה בריאותית ולכן בחלל סגור יש לנקוט בזהירות רבה. .

ישנם כמובן חשפנים שונים מזן "ירוק יותר" ולמרות שרבים מאוד איטיים יותר הם יכולים לפעמים להיות יעילים.

ללא קשר לחשפן המשמש בכל הנוגע עץ עם מרקם משמעותי זה יכול להיות קשה מאוד להסיר את כל העקבות מהנקודות הנמוכות. זה די רגיל שצריך לטפל באזורים של צבע עיקש פעמיים או יותר בעזרת חשפנית כדי לנסות להזיז אותו (אפילו עם הדברים החזקים), אך לעתים קרובות אנשים נוהגים להשתמש בבחירות ובכלים אחרים כדי לגרד צבע מתוך פינות, חלוקות וכו '. כמעט אידיאלי לעבודות עץ בכל הבית! גם עם השליליות האלה אני שונא לומר את זה, הפשטה עשויה להיות הפתרון הטוב ביותר שלך.

התזת חול: לא מכיר את השיטה הזו

אני לא ' לא חושב שתרצה להתעסק עם זה בתוך הבית! הנושא העיקרי הוא כמות האבק הנוראה שנוצרת (כזכור זה לא רק אמצעי הפיצוץ אלא הצבע, המופחת לחלקיקים עדינים) וזה ידרוש מיסוך נרחב של כל המשטחים הסמוכים.

אמצעי השוחקים המשמשים בהתזת 'חול' הם לרוב לא חול או מינרל אחר, זה יכול להיות דברים כמו קליפות אגוזי אבקה ואפילו סודה לשתייה, ובנסיבות הנכונות זו דרך טובה מאוד להסיר צבע, אבל זה לא מתאים באופן אידיאלי לעבודה מחוץ לסביבה מבוקרת והוא יכול לעשות דברים לא רצויים על פני העץ.

שיטות זולות אחרות?

לעץ עם משטח בעל מרקם מאוד אני לא יכול לחשוב על שום דבר שאני מפחד.

באופן כללי אקדחי חום או לפידים, המשמשים עם מגרדים מסוגים שונים, יכולים לעבוד מצוין בכדי להוריד צבע מעץ, אך שוב המשטח הגס יפריע מאוד להסרתו וקיים סיכון חזק של צריבה מקומית של ' חתיכות פרוותיות על עץ זה מחוספס.

ניתן להפשיט כמה גימורים בצורה יעילה למדי עם אמוניה, כמו גם תמיסת סודה קאוסטית חזקה, אך אדי אמוניה מזיקים ועלולים להזיק בריכוז גבוה ופתרונות סודה קאוסטית עלולים לגרום כוויות כימיות חמורות (עם סיכון מסוים לפגיעה בעין), כך שגם כאן תצטרך להקפיד מאוד על ביטחונך האישי. ראוי גם לציין, מכיוון ששניהם אלקליות חזקות, הם יכולים להשפיע על הצבע על העץ עצמו.

בנסיבות ספציפיות אני יודע שהרבה אנשים ינסו להשתמש במלטשת חגורה עם נייר גס מאוד (60). חצץ, או אפילו נמוך יותר) לעשות זאת, אך תאבד הרבה מהאופי של העץ בדרך זו, ועל עבודות עץ מותקנות ישנם אזורים שמלטשים מסוג זה אינם יכולים להגיע אליהם, כך שתצטרך להשתמש במשהו אחר לחלק ממנו ולהשתלב בתוצאות. מלבד היותו פיתרון מלא זה גם יצרוך חגורות מלטש רבות כך שהעלות לא תהיה משמעותית. הערה: גם אם למלטשת יש יציאת אבק ויש לך שואב מחובר ופועל כל הזמן עלול להיווצר הרבה אבק.

מצטער אם כל זה נשמע כל כך שלילי, אבל זה קשה בעיה!שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...