שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל ליצור אלמנטים דקורטיביים / קישוטיים של מסגרת תמונה?
user712
2015-06-06 01:23:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני לומד עבודות עץ מכיוון שיש לי עניין לייצר מסגרות לתמונות עץ.

ברצוני ללמוד באילו כלים וטכניקות ניתן להשתמש כדי ליצור חלק מהאלמנטים המודגשים להלן.

enter image description here

ת: ניתן ליצור פרופילים חלקים כמו A באמצעות טבלת נתבים. אני יודע כיצד מייצרים את אלה.

B: הייתי רוצה לדעת כיצד ניתן ליצור אלמנטים כמו מה שמודגש ב- B. אני בטוח שאפשר לחתוך את זה ביד אבל אני לא חושב שזה היה מגולף ביד. ב- C נעשה. אני בספק אם ניתן לעשות זאת באמצעות טבלת נתבים.

אנא התמקד בכל תשובה למשאבים ולתקציב של חובב במידת האפשר.

ארבע תשובות:
Matt
2015-06-06 05:47:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני לא יכול להבחין בתמונה זו במדויק, אך ראוי לציין שמסגרת זו עשויה שלא להיות עשויה מעץ ומאלמנטים מעץ (לא שאתה מציע לך זאת).

הפריטים שאתה רואה בחלק ב 'ו- C יכולים מאוד להיות עשויים מתבניות חימר / פלסטיק ואז מודבקים למקומם. יתכן שאחת מפיסות הכשרון הללו תצטייר ביד, כדי ליצור פרטים, ואז נעשה שימוש בגבס יצוק, כך שניתן יהיה לחזור על העיצוב. או שאתה יכול לרכוש את התבניות בעצמך. זו שבתמונה נקראת Gedeo Acanthus Mold המשמשת עם טיח.

Image of molds

תמונה מ HouseToHome

הצבע / הגימור יכולים להסתיר את ההבדל החומרי בקלות.

אני חושב שסביר להניח שגם C הוא רק יציקת אורך / מגולף.

יש בלוג שבו שיחזר מסגרת תמונה מעוטרת ישנה והשתמש בפיתוחים דנטליים לתיקון חלקים שבורים. לאחר שחידשתם לא יכולתם להבחין בהבדל.

תודה על התשובה. הניסיון שלי בטיח מוגבל מאוד. האם ידעת במקרה אם ניתן למרוח את התבניות כשהן עדיין לא נוקשות לחלוטין? אם אתה מסתכל על פינות תמונת המסגרת שסיפקתי, אתה יכול לראות את התבניות עוקבות אחר הפרופיל המעוקל של העץ (או כל מצע שהוא). האם ניתן למרוח את התבניות כשהן עדיין רכות כך שגב יכול להתאים את הקימורים שמתחתיהן?
@TomDworzanski אני לא רואה את זה לעבוד עם טיח. חומרים אחרים עשויים להיות גמישים יותר. אני לא מכיר איש באופן אישי. הייתי חושב שסיליקון יהיה הימור טוב.
rob
2015-06-06 02:09:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

B: הייתי רוצה לדעת כיצד ניתן ליצור אלמנטים כמו מה שמודגש ב- B. אני בטוח שאפשר לחתוך את זה ביד אבל אני לא חושב שזה היה מגולף ביד.

כפי שציינת, זה יכול היה להיעשות בעבודת יד אבל זה כנראה היה בייצור המוני . אלמנטים דקורטיביים כמו זה שתווית B נקראים בדרך כלל אפליקציות או אונליין. הם יכולים להיות עץ, אך אינם בהכרח עץ. הם יכולים להיות יצוקים גם בטיח, מפלסטיק וכו '.

C: הייתי רוצה לדעת גם כיצד נוצר תבנית חצי הכדור המודגשת ב- C. אני בספק אם ניתן לעשות זאת באמצעות שולחן נתב.

יציקות כמו זו שתווית C ניתן לרכוש גם בשלמותה או לייצר אותה על ידי קידוח חורים והדבקה של תקעים עגולים. אתה יכול לקנות את התקעים או להכין אותם בעצמך.

Cal
2016-09-01 02:10:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כדי להבין באמת את הפעולות הפנימיות של מסגרת זו ואת כל הפיתוחים בסגנון המעוטר, זה להתחיל בהתחלה; גם אני חיפשתי כיצד זה נעשה מאותה סיבה, אני רוצה לבנות סגנונות מסגרת משלי.

שלב ראשון; למד אודות "תבניות רצות" זהו מושג כיצד משתמשים בגבס ליצירת "מסגרות כמו מסגרות" על הקירות.

שלב שני; הביטו בגזרות 45 * ממסגרות מעוטרות ולמדו את התמונה; אתה רואה כי נעשה שימוש בשיטת טיח על עץ. איך זה נעשה ... טוב אני עובד על זה עכשיו, אבל לא על תקציב קטן.

שלב שלישי; טיח דומה לחימר שמתקשה במהירות, אז "כן" לשאלתך; האם אוכל להשתמש בטיח ואז למרוח אותו על צורת הבסיס לפני שהוא מתקשה, להשתמש בניילון פלסטיק או בסרט קלטת 2 "מעל צורת מסגרת הבסיס, כדי למנוע הידבקות למסגרת, תן לטיח לקבל את צורתו תוך כדי ייבוש. קבע, הסר אותו והשתמש בו כ (תבנית חיובית) (חפש הוראות) והכין ממנו אחרים, או החל דבק והגדר אותו על המסגרת.

PS: אם אתה יוצר תבניות גבס מתבניות; נסה לתת להם להתקשות, להסיר מהתבנית, לרסס עליהם ערפל מים, עד שהם רכים להתכופפות, להניח על עיקול המסגרת שלך כדי לאפס ולקבל את הצורה.

שלב רביעי; צייר כמוך רצון.

בהצלחה

Robert Carey
2017-05-03 07:21:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

גמיש - טוב יותר מגבס. ראיתי פעם הופעה שהראתה מקצוען ישן שהכין אותם בעצמו באמצעות תבניות עץ ומערכת דבק עור ארנב. הדברים של המקום הזה נראים דומים לזה שלו:

http://www.bomardesigns.com/products.htmlשאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...