שְׁאֵלָה:
מדוע לבחור בשולחן נתב DIY על פני גרסה מיוצרת?
bard
2017-01-15 08:12:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מתחיל בעבודות עץ.

לאחרונה החלטתי להשיג שולחן נתב וסקרן מדוע ישנם עובדי עץ שבוחרים להכין בעצמם ולא לרכוש שולחן מיוצר.

מה יש כמה סיבות לבנות משלך לעומת לקנות אחת?

אודה לך אם תשתף אילו תכונות כלולות בטבלאות הנתב שלך, בהשוואה לאלה של חברות ציוד.

אני לא חושב שזה ניתן לענות. אנשים רבים מעולם לא קנו שולחן מסחרי מלכתחילה. לאחרים יהיו סיבות ספציפיות למעבר לתכנון, בין או בין עיצובי שולחן, אך אלו ישתנו בהתאם לצרכיו של אותו אדם. תוכניות זמינות בקלות באינטרנט; אם אינך אוהב כל אחד מאותם עיצובים מתוחכמים יותר שפורסמו במגזינים לעיבוד עץ ... מיין, בחר מה הגיוני לצרכים שלך, שלב רעיונות לפי הצורך ויהנה. שימו לב ששולחן נתב פונקציונלי יכול להיות טריוויאלי לחלוטין; עץ לבוד וגרוטאות.
אני מתחיל, בדיוק כמו להכיר עוד טווחים לפני שאני רוכש אחד. ואני מניח שאוכל ללמוד עוד מנקודות המאסטר אם הם אי פעם ויתרו על אחת, לא? אני לא מתכוון לחפש תוכנית, אני רוצה לדעת למה יותר.
תוכלו ללמוד עוד על ידי מחקר זה בעצמכם.
שים לב שאתה יכול לבנות שולחן מינימלי, לעבוד איתו זמן מה, להחליט בעצמך מה עוד אתה צריך ואז לבנות או לקנות עוד אחד שעונה על הדרישות האלה. חזור על כך עד שמרוצה, אך מניסיוני אף עובד עצים אינו מרוצה מעולם מכלי כלשהו; פשוט נגמר להם המקום או התקציב.
מכיוון שלי מחובר למסור השולחן שלי ([בדיוק ככה; לא ממש שלי] (http://i358.photobucket.com/albums/oo28/DeerCreekGifts/Shop%20Pics/IMG_3923.jpg)) על מנת לחסוך מקום ב החנות שלי. תוספי שולחן הנתב של כלב הספסל הם יקרים מדי בשבילי.
אני מסכים עם הערות אחרות על חשבונות שונים. אני לא מקצוען אבל החלל קבע שהוספת שולחן הטראוטר למסור השולחן שלי. זה נתן לי יותר מקום גם במסור וגם במוסך ... כלומר חנות. הסבלנות אפשרה לי לרכוש מערך יציב לאחר ששמרתי כמה חודשים. FWIW קיבלתי עסקת מחסן של אמזון והיא עולה אותו דבר כמו כל צמרת מוכנה אחרת. הזמן היה גם גורם. יכולתי לבזבז זמן בבניית RT או שיהיה מוכן ללכת לפרויקט הבא. בינתיים השתמשתי בגרסת הזול
אני רואה כמה קולות כדי לסגור את השאלה רחבה מדי או מבוססת דעה, אבל אני חושב שזה מוגבל מספיק בהיקפו מנקודת המבט של פשוט לבחור אם לבנות או לקנות. כמו כן, בעוד שממליצים באופן מוחלט אם מישהו בונה או קונה הוא עניין של דעה, ניתן למנות את הסיבות לזה או אחר באופן אובייקטיבי, כפי שעולה מתשובת גרפוס (לא כולל את המשפט הראשון בהערת השוליים, שהוא אמנם המלצה). אנחנו יכולים לדון במטא אם למישהו יש דעה חזקה אחרת.
"* למה לבחור שולחן נתב DIY על גרסה מיוצרת? *" מכיוון שאנחנו עובדי עץ, ** אנחנו אוהבים לבנות דברים **, אפילו דברים שעוזרים לנו לבנות דברים.
אחד תשובה:
Graphus
2017-01-15 15:08:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מדוע לבחור שולחן נתב DIY על גרסה מיוצרת?

 • בדרך כלל זול יותר. ברור שהרבה תלוי ממה אתה מכין אותו (HD-MDF למינציה פנולית לעומת MDF חשוף מהקופסה הגדולה המקומית) ובמה שאתה מוסיף לו (מדדים מספריים, גדרות וכו ').
 • עשיר יותר בתכונות (אם רוצים). יש אנשים שמחים עם שולחנות נתב בסיסיים מאוד מכיוון שהם מספקים את כל מה שהם צריכים 1 .
 • רק את התכונות שאתה רוצה ולא אחרות.
 • ניתן להתאמה אינסופית עם כלים ומיומנויות בסיסיות לעיבוד עץ.
 • יכול להיות יציב יותר. במיוחד (אך לא באופן בלעדי) שולחנות נתב בעלות נמוכה יותר אינם בנויים בצורה יציבה ולא יציבים כמו שהייתם רוצים. ברור שתלוי בבחירת חומרים ואיכות בנייה שולחן נתב תוצרת בית יכול להיות קטן אך כבד ועמיד לחלוטין בפני מתלים אם הוא מורכב כהלכה.
 • שביעות רצון מכך שהכנת אותו בעצמך.
 • blockquote>

  אודה לך אם אתה משתף את מה שנכלל בתוכניות טבלת הנתב הבנויות שלך שהן יתרונות על פני חברות הציוד.

  אחד היתרונות העיקריים של תוצרת בית שולחן הנתב יכול לספק אני חושב שהוא גדר מפוצלת. גדרות מפוצלות זמינות על שולחנות נתב מסחריים, אך בדרך כלל לא בסוף התקציב, וגם כשהן מסופקות הן יכולות להיות קצת מתנדנדות.


  1 ממליצה בחום. אתה הולך בדרך זו בהתחלה, ואז בדוק אם אתה זקוק לתכונות נוספות לאחר שתשתמש בפועל בטבלה לזמן מה. רבים מ"האה זה רעיון טוב! " המאפיינים הם בדיוק זה, רעיון טוב ושימוש יומיומי מועט לבעלים הממוצע (כמו שרבים מהביטים של הנתב בערכה טיפוסית לא יראו שימוש מועט או ללא שימוש אצל רוב הקונים) .

  השולחן הבסיסי ביותר מכל שולחנות הנתב הוא גיליון של חומר לוח כלשהו (לא משנה כל כך הרבה מה זה) עם חור בערך במרכז לסיבוב החתיכה, מהודק לקצה השולחן הקיים . הגדר מסופקת על ידי פיסה ישרה של 1x2 שהודק אליה. כן זה באמת מספיק, ועבור רבים זה אומר שניתן לבנות אותו לחלוטין משאריות, מה שמעניק עלות חומרים כוללת של $ 0 / £ 0 / € 0.

אמן להערת שוליים 1. אם אתה באמת רוצה לעשות הכל ולהגדיל את התקציב בכ -1 דולר, אתה יכול לשים אגוז / בורג בקצה אחד של הגדר, להסתובב סביב זה ולהדק את הקצה השני.
בהחלט יציב יותר. אם הוא משולב בספסל עבודה, יכול להתמודד גם עם מלאי גדול יותר.
@AloysiusDefenestrate דולר? אלוהים, לא כולנו עשויים כסף!
אני יכול להוסיף חיסכון במקום. שילבתי את שלי במסור השולחן ולא אבדתי טביעת רגל בחנות שלי.
"$ 0 / £ 0 / € 0" נראה ש- Graphus לא הצליח למצוא את שער החליפין הנוכחי של הין ... :)


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...