שְׁאֵלָה:
חצץ חתוך מאמצע הלוח לאורך
Pat Bundy
2019-02-15 01:02:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כיצד אוכל להפוך את החיתוך הזה לאמצע אורך הלוח?

enter image description here

עבודה קלאסית לכלים ידיים אם אין ברשותך נתב חשמל. לאחר הסימון הראשוני ניתן לבצע את העבודה כולה באמצעות איזמל ופטיש / פטיש אחד בלבד, אם כי ניתן לחתוך את הכתף הארוכה בעזרת מסור מתאים ואם התחתון צריך להיות נקי מאוד ההנחה תושלם בדרך כלל באמצעות נתב ידני. או מטוס נתב.
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
mbmcavoy
2019-02-15 02:52:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני ממליץ לחתוך את זה באמצעות נתב, אם יש לך כזה. אתה יכול להשתמש בסיבית מרהיבה עם מיסב, שולחן נתב עם גדר, או להדק לוח למעלה כדי לשמש גדר לבסיס הנתב. כל אלה יכללו התחלה ועצירה מדויקת של החתך במקום הנכון והרצון הנכון ומשאירים קצוות מעוגלים במקום בו הכלב מתחיל ומסתיים.

אם קצוות החיתוך באמת צריכים להיות מרובעים, אתה יכול לסיים אותו. עם איזמל.

WhatRoughBeast
2019-02-15 05:37:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

באופן עקרוני, אתה יכול להשתמש במטוס, במיוחד במשהו כמו מטוס קת. יהיה עליכם להגדיר את קצוות הכלב בעזרת איזמל ואז להטיל את הכלב.

לא הייתי ממליץ עליו מכיוון שלמטוס יהיה מעט משטח נושא בקצה ושמירה על לחתוך מדים לעומק על פני הכלב תהיה עבודה אומללה.

אם השתמשת במישור כזה: https://www.qy1.de/img/hobel-301034.jpg אפילו לא תצטרך לעשות הרבה הגדרה עם האזמל (ומשטח הנושא לא יהיה בעיה).
Andrei Rînea
2019-02-19 17:57:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נתב (כף יד או צלילה) יכול לעשות זאת באמצעות מכוון קצה.

חבר את מכוון הקצה למרחק הנכון מהקצה. זה עשוי לדרוש מספר מעברים עם מרחק הולך וגדל מהקצה. אם הערוץ הוא טחנה עמוקה במספר מעברים בין רדוד לעומק.

אם נדרשות פינות מרובעות, יהיה צורך באזמל כדי להשיג אותן, מכיוון שהנתב ישאיר פינות מעוגלות.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 4.0 עליו הוא מופץ.
Loading...