שְׁאֵלָה:
איזה עצים רכים מספיק לנקודות זיגוג?
user148
2015-03-19 01:43:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני עובד על בניית מסגרות תמונות מרובעות והחזקת גיבוי זכוכית, תמונה וקרטון. אני חושש שעצים קשים מסוימים עשויים שלא להתאים לנקודות הזגג; במיוחד אני לא בטוח אם הנקודות יישארו במקום בטווח הארוך.

האם יש 'מגבלת קשיות' לאיזה יער יתאים לכך?

לשם התייחסות, נקודת זיגוג היא קליפ קטן המוטמע בקצה הפנימי של המסגרת כדי להחזיק את התוכן על הזכוכית:

Picture illustrating a glazier point and its installation

( מקור תמונה)

זה עשוי להיות מועיל למי שלא מכיר נקודות זיגוג, להסביר את הנקודה והמטרה שלהם. רבים כאן עשויים להכיר את היערות, אך לא את היישום.
יש עריכה בהמתנה בנושא זה, אך ברצוני לציין [תמונה זו] (http://ift.tt/1mxUy5C%20) מכיוון שלא הייתי בטוח לגמרי מהי נקודת זיגוג.
תודה ששאלת את השאלה הזו. אין לי תשובה, אבל חיפשתי גם את התשובה. אנחנו לא בונים מסגרות לתמונות, אבל אשתי ואני חושבות לעשות כמה פרויקטים של DIY, שם נבנה כמה מסגרות עץ וזכוכית. אני לא מוצא שום מידע על סוג העץ הטוב ביותר להצבת נקודות זיגוג. [http://amalgamatedglass.com.au/service/ ](http://amalgamatedglass.com.au/service/)
שתיים תשובות:
#1
+6
Doresoom
2015-03-19 02:33:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתם מחפשים שיטה לאבטחת תוכן המסגרת ואינם מחוברים במיוחד לנקודות הזגג, תוכלו לנסות משהו כמו כפתור סיבוב. אתה יכול להניע את חורי הברגים כדי לאבטח את לחצני הסיבוב, כך שזה לא צריך להיות כל כך חשוב אם אתה עובד עם עץ רך או עץ קשה.

enter image description here

( מקור תמונה)

הייתי הולך עם זה, מעולם לא ראיתי נקודות זגגות המשמשות להחזקת משהו במסגרת תמונה.
מוסכם. נקודות זיגוג תלויות במרק זיגוג כדי להחזיק אותן ואינן מספיקות לבד.
ראיתי את שניהם משומשים (עבור לחנות הכלבו המקומית הגדולה והאהובה עליך והסתכל במסגרות שהוכנו מראש - תראה את שניהם). נקודות הזגג טובות אם המסגרת עבה יותר מהחומר שמוסגר, כפתורי הסיבוב טובים אם המסגרת זהה לעובי או מעט דק יותר (אולי עד 1/16 אינץ '?) מהחומר שמוסגר.
#2
+6
Graphus
2015-06-24 21:47:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האם יש 'מגבלת קשיות' לאילו חורשות יתאימו לכך?

מתוך סיבה אני לא מאמין שיש. מסגרות לתמונות רבות עשויות אורן כמובן, כך שניתן לדחוף או לדפוק קלות אל פני השטח כל דבר כמו נקודת זיגוג או מסמר גימור ללא קושי. אבל גם עם מסגרות עץ אלון וביץ בדרך כלל ניתן לדחוף נקודות באמצעות הלחץ המסופק על ידי קצה מברג שטוח. למרות שכלי טוב יותר לעשות זאת הוא מרק סכין יציב.

אם יש קושי כלשהו ניתן לסחוט אותם. ישנם מגוון כלים מסחריים המיועדים לעשות זאת, אך כל צבת הפה רחבה (למשל צבת Channellock) יכולה לשמש למטרה, עם כרטיס כלשהו. או לגרד עץ על המשטח החיצוני כדי להגן על המסגרת מפני חבורות או שקעים:

Pliers squeeze point home

בפרט אני לא בטוח אם הנקודות יישארו מקום בטווח הארוך.

נראה שהם מחזיקים יפה לאורך זמן. יש דיווחים על כך שהם עוברים ואפילו נושרים, אבל זה המקרה גם עם ברדס / ציפורניים גימור קטנות.

+1 לקצה עם צבת נעילת הערוץ. השתמשתי במברג שטוח ושמתי את נקודות הזגוג שלי ממש על הזכוכית, שלעתים קרובות מסתובבת כאשר אני משתמש במברג.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...