שְׁאֵלָה:
איזה עץ / גימור יחזיק מעמד לשימוש בבקר משחקי וידאו?
Mike Precup
2016-12-30 03:22:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לפני זמן מה, המשכתי להחליף ידיות בעץ בכמה כלים / צעצועים שהיו לי, מכיוון שדי אהבתי את התחושה. בשנתיים האחרונות בחרתי במשחקים תחרותיים והייתי רוצה את הנוחות של העץ ב הבקר שלי, אם אפשר.

עם זאת, בהשוואה לפרויקטים הקודמים שלי, זה יטופל בהרחבה רבה יותר, ויהיה צורך בחלקים קטנים בהרבה עבור כפתורים / כובעי מקל, ולכן אני לא סומך על שיקולי על איזו בחירה סבירה בעץ וגימור יהיה.

עבדתי בעבר עם עץ הסקווה, ונראה שזה יתאים היטב לאחיזות הן מניסיון העבר והן מכמה מאמרים שמצאתי.

עבור הכפתורים וכובעי המקל, אני מנחש שאף עץ שאני בוחר לא יוכל לקבל את הפרטים הקטנים הדרושים תוך שמירה על הכוח הנדרש, וכי אצטרך לבצע את המבנה במקום חלק ממתכת או פלסטיק, והוסף כובעי עץ. בהתחשב בעובדה שבאותה נקודה הפרטים הקטנים הם הנושא העיקרי, חשבתי לבסווד.

מעולם לא השתמשתי בגימור, מכיוון שאריכות חיים מעולם לא הייתה דאגה. תחושת העץ היא דווקא נקודת הפרויקט, אבל מהמחקר שלי זה נראה בסתירה להגנה ראויה מפני שמני בלאי / יד.

האם עץ הסקווה והבסווד נראים כבחירות סבירות בפרויקט זה?

האם יש גימורים שלא ירגישו כמו לכה, אך גם יגנו על העץ מפני טיפול תכוף?

האם המטרה שלך תהיה קרובה למראה בקר העץ? ישנם יערות בעלי חוזק ומחזיקים היטב את הפרטים. עץ השחור האפריקאי משמש לייצור מכשירים כמו קלרינט והאבוס; זה כל כך קשה שבדרך כלל עוברים במכונה כמו מתכת. (למרות שאנשים מסוימים מפעילים את זה במחרטה.) זה בהחלט אפשרי, אם כי זה תלוי בכמות המאמץ וההוצאות שאתה מוכן לקבל. אני אישית הייתי מתפתה להכין את גוף הבקר מעץ ולעשות שימוש חוזר בכפתורים ובמקלות האנלוגיים מבקר המלאי, אבל אולי אתה חושב בקווים שונים.
אם הייתי יכול להראות מראה מעץ מלא, אשמח לזה. כנראה שאצטרך לקבל גישה לחנות המכונות של האוניברסיטה שלי כדי לעבוד עם עץ שחור, אבל זה אמור להיות אפשרי. השימוש בכפתורי המלאי הוא כנראה מקום טוב להתחיל בו, אבל בשלב מסוים אני רוצה לנסות חומרים אחרים כדי לראות מה מרגיש הכי טוב.
שתיים תשובות:
Graphus
2016-12-30 05:03:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עבדתי בעבר עם הסקויה, ונראה שזה יתאים היטב לאחיזות הן מניסיון העבר והן מכמה מאמרים שמצאתי.

במעגלי עיבוד עץ יגידו לך בדרך כלל להסתמך על עץ קשה או עץ שבו אתה רוצה ידית קשוחה וגמישה למשהו.

עץ קשה ועצי פרי מסוימים היו הבחירה המסורתית לידיות כלים מכל הסוגים במשך מאות שנים (ועדיין קיימות כיום במקרים מסוימים) ומסיבות טובות מכיוון שהן חזקות, קשוחות ובדרך כלל עמידות בפני פיצול. לא שעצי עץ רכים הם בהכרח חלשים, אך באופן יחסי הם לא נמצאים באותה הליגה עבור סוג זה של יישום.

בעוד הסקויה עשויה להחזיק מספיק טוב (זה יהיה תלוי בחלקה במידה מסוימת) אני אם אתה יכול להיות נוטה יותר ללכת עם עץ קשה. ישנן אפשרויות רבות, אך מייפל יהיה מועמד טוב בקרב מינים שקל יחסית להשיג, במיוחד אם אתה נמצא בצפון אמריקה, וגם אשור יעשה בחירה מצוינת.

עבור כפתורים וכובעי מקל, אני מנחש שאף עץ שאבחר לא יוכל לקבל את הפרטים הקטנים הדרושים תוך שמירה על הכוח הנדרש, וכי אצטרך במקום זאת להפוך את החלק המבני ממתכת או פלסטיק כובעי עץ. בהתחשב בכך שבאותה נקודה הפרטים הקטנים הם הנושא העיקרי, חשבתי על עץ בס.

בסווד הוא רך למדי עד רך מאוד (עץ משתנה) ולכן תהיה בחירה גרועה מאוד לדעתי. למשהו כזה. לא תקבל את זה בקלות, אבל בחירה טובה בהרבה תהיה עץ סיסם. עץ טרופי צפוף ושמן / שרפי אחר יעבוד גם כן טוב, אך כולם נוטים להיות יקרים וחלקם כבר אינם זמינים מסחרית מכיוון שהמסחר בהם נאסר בגלל רישום יתר במקור.

ייתכן שקול במקום זאת להשתמש בעץ ספוג שרף כמו אלה שנמכרים לסיבובי עטים וכריקני ידיות ליוצרים סכינים.

מעולם לא השתמשתי בגימור מכיוון שאריכות חיים מעולם לא הייתה באמת עניין. תחושת העץ היא דווקא נקודת הפרויקט, אבל מהמחקר שלי זה נראה בסתירה להגנה ראויה מפני שמני בלאי / יד.

אינך צריך להגן מפני שמני ידיים, הם למעשה אינם מהווים שום סיכון לעץ *.

עד לנקודה מסוימת גימורים אינם מגנים על העץ מפני הרבה ללבוש. תקבל הגנה מסוימת מפני שריטות קלות ופגיעות עדינות שאחרת יביאו לשקע או שקע קטן, אך באופן כללי הגימור נותן כאשר העץ נותן מפגיעה ולכן באמת מה שהגימור עושה בכלל הוא הגנה על מראה של חתיכה, לא כל כך מגן מפני בלאי על הסף.

אם אתה הולך עם עץ קשה מחורץ לידיות אתה יכול בקלות ללכת בלי גימור, רק לשייף לקנס משטח ולהשתמש בו באופן מיידי. אם אתה מעדיף לסיים אז ישנן אלטרנטיבות רבות, החל משמן באמצעות שמן ישר (למשל BLO) או גימור חודר (למשל "שמן דני" או "גימור שמן טונג") ועד לצליפה או לכה. כל האפשרויות הללו משמשות מישהו שם כדי לסיים את ידיות הכלים שלו, וכל משתמש אוהב איך העץ נראה ומרגיש ואיך הוא מתלבש לאורך זמן.


* למעשה הטיפול והטיפול הצטברות בלתי נמנעת של שמני עור וכו 'על פני השטח הם אחת הדרכים המסורתיות לכך שדברים מסוימים הסתיימו, לעיתים מכונה "גימור ידיים".

אם אתה הולך ללא גימור להרכבת סרטים ו / או עץ ספוג, אותם בקרים הולכים להיות קודרים ממש מהר מהידיים המיוזעות שלך! למרות שלמות העץ אינה בסכנה, הם כנראה יתחילו להיראות מחוספסים.
@aaron אני לא חושב שזה בטוח כמו שאפשר לחשוב בהתחלה. ברור שעצים בצבע בהיר יותר יראו לכלוך ביתר קלות, אך הראיות לכלים מסוימים וידיות כלים מצביעות על כך שגם עם עץ שאינו כהה בצבע שהולך ללא גימור עדיין יכול לתת לך משהו שלא הופך קודר ומגעיל למראה. טיפול מיוזע קבוע בעיקרון כל עוד העץ מגורען מספיק יחד עם היותו קשה. והסטנדרטים למראה יכולים להשתנות מאוד! אותו דבר יכול להיות מתואר כ"לבוש בנוחות "או" אוף ברוטו "על ידי שני משתמשים שונים :-)
בסופו של דבר הלכתי עם עץ סיסם לפרטים, ופדאוק לאחיזות, מכיוון שהיה להם חתיכה זולה למדי בגודל הנכון, וגם הצבע הנוכחי וגם הצבע שהוא ישתנה כדי להתאים לאסתטיקה שרציתי היטב. התוכנית הנוכחית היא ללכת ללא גימור. תודה על כל העצות!
ברוך הבא מייק, מקווה שזה יצליח לך!
גם בחירה טובה של חורשות - היערות הטרופיים הצפופים ו / או השמנוניים הם הרבה יותר טובים ממשהו כמו אורן או אלון מבחינת הצורך בגימור.
Katie Kilian
2016-12-30 04:52:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

גם הסקויה וגם העץ נמצאים בקצה הרך יותר של סולם קשיות הג'אנקה, המודד את קשיות העצים. אבל אני מתקשה לדמיין שהם לא יצליחו "להחזיק מעמד" לסוג (ab) של שימוש בבקר המשחק. (בהנחה שאתה לא נוהג להטיח אותם או לזרוק אותם לחדר, כלומר. שבכל מקרה קשה גם על החומרים שממנה הם עשויים באופן מסורתי!) אני חושב ששניהם יהיו בחירה נאה. כפי שאמרת, עץ הסלים עשוי להיות רך מכדי לשמור על הפרט העדין, ולפי זה אני מניח שהוא חריטה של ​​שמות הכפתורים וכיווני החץ. אני חושב שבסווד יחזיק את צורתו בסדר גמור. אבל כפי שציינתי בתגובתי, בהחלט יש עצים שהייתי מצפה להחזיק בסוג זה של פרט. בתגובה שלי הוזכר עץ השחור האפריקאי, אבל אני לא חושב שתצטרך להתקדם עד כדי כך. אפילו מייפל קשה יחזיק מעמד בסדר, הייתי חושב.

שים לב שכל העצים חזקים יותר לאורך כיוון התבואה, לכן תרצה לעצב את החלקים השונים של הבקר שלך מתוך מחשבה זו.

ככל שמגיעים הגימורים, אתה מחפש משהו שקרוב ככל האפשר לעץ חשוף. ההצעה שלי היא: עץ חשוף! באופן מסורתי כלי יד רבים נותרו לא גמורים, והם צפויים לקחת מכות הרבה מעבר למה שתכפה את הבקר שלך. אם אתה משאיר את העץ חשוף, בסופו של דבר השמנים על הידיים שלך באופן טבעי מכתים את העץ.

אם אתה לא חושב שדואג לך למראה הזה, אפשרות אחרת היא לשמן אותו בעצמך באופן יזום, ואז לאטום אותו בשכבת שעווה להדביק. שמנים מסורתיים כוללים שמן טונג ושמן פשתן מבושל (הידוע בכינויו BLO), אך ישנן אפשרויות מודרניות שנראות טוב באותה מידה ופשוטות בהרבה לשימוש, כמו למשל שמן גימור עתיק. תנו לו שתיים או שלוש שכבות שמן, והמתינו למשך הזמן המתאים בין כל שכבה. לאחר השימון, סיים אותו על ידי מריחת שעווה של שעווה ומדביק אותה. השעווה תישחק עם שימוש קבוע, לכן צפה להחיל אותה מעת לעת.


שים לב שאם אתה עובר מסלול השמן, עליך להיות זהיר במידה מסוימת באיזה מוצר תבחר. מוצרים מסוימים, כגון שמן ווטקו דני, הם למעשה שילוב של כתם ולכה. למרות שאתה עשוי להיות מרוצה מהמראה, אני חושד שהוא יגיע עם תחושת הלכה שאתה מעוניין להימנע ממנה.

לא משנה מה המסלול שתעבור, העצה שלי היא לבדוק את תהליך הגימור על גרוטאות לפניך החל אותו על יצירת העבודה הסופית. כך יהיה לך מושג הרבה יותר טוב איך זה יסתדר, גם במראה וגם בתחושה, לפני שתמצא את עצמך במצב קורע הלב של צורך לשייף את הגימור ולהתחיל את תהליך הגימור עם משהו אחר. כמו כן, אם תחליט לנסות תהליכי גימור שונים, תוכל לעשות זאת בשאריות נפרדות ואז להשוות ביניהן זו לצד זו כדי להחליט באיזה מהן תרצה להשתמש.

תודה שניקית את תפיסותיי השגויות בסיום! אני מתכנן להמשיך עם עץ חשוף עכשיו. נקודה טובה על התבואה, התוכנית היא להכין אותה בכמה חתיכות כך שחלקים אשר יתחצו בכיוונים שונים יוכלו לכל אחד לקבל את כיוון התבואה המתאים.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...