שְׁאֵלָה:
האם מסור מסלול יכול ליצור משטחים מוכנים לדבק?
saltface
2015-05-20 02:23:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי מסור עגול של כונן תולעת שהעברתי למסור מסלול באמצעות מערכת EZSmart. זה לא Festool אבל זה בסדר. כמה מעברים עם מישור מפרק הם בדרך כלל כל מה שאני צריך בכדי להכין משטח מוכן לדבק.

הלהב על המסור העגול הוא להב המלאי "Fast Cut Framing". אני בטוח שזה לא יכול לעזור לעניין. אם אני משדרג ללהב גימור, האם זה יהיה מספיק כדי לחתוך את עבודת מטוס היד?

כמו כן, רוב הלהבים בגודל 7-1 / 4 אינץ 'אינם מציינים אם הם נועדו לקריעה או לחיתוך רוחבי. האם זה לא משנה עם המסורים האלה?

שתיים תשובות:
rob
2015-05-20 03:32:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כן, המסור העגול או מסור המסילה שלך יכולים לייצר משטח מוכן להדבקה, כל עוד מותקן בלהב איכותי וחד וקרביד.

בהחלט ישנם סוגים שונים של להבים למסורים עגולים, כמו במסורות שולחן, והתצורות בדרך כלל נופלות בערך בטווחים אלה:

  • קרע: 20-30T (סביב 20-30 שיניים)
  • חתך / שילוב: 50-60 ט

בדיוק כמו במסור שולחן, אם אתה משתמש בלהב קרע לחיתוך רוחבי, אתה עלול להתאכזב מאיכות החיתוך. להבים צולבים רבים מתפרסמים למעשה כלהבי גימור או קומבינציה ועובדים מצוין לקריעה, אך לוקח זמן רב יותר כדי לבצע את אותה חיתוך קרע. להב פלדה זול, ככל הנראה לא יפיק משטחים מוכנים להדבקה (או לפחות, זה לא יהיה יותר לאחר ביצוע כמה חתכים). להב 60T (60 שיניים) המותקן במסור העגול שלי בגודל 7-1 / 4 "מתפרסם כלהב" אולטרה פיניש "והוא מייצר חיתוכים חלקים מאוד שהייתי מחשיב כמו החיתוכים שנעשו על ידי" הדבק- להב קרע לקו "למסור השולחן שלי.

Caleb
2015-05-20 03:50:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כמו כן, רוב הלהבים בגודל 7-1 / 4 אינן מציינות אם הם נועדו לקריעה או לחיתוך רוחבי. האם זה לא משנה עם המסורים האלה?

זה בגלל שרוב אנשים לא רוצים לעצור ולהחליף להבים רק בגלל שהם חותכים לכיוון אחר, ולעתים קרובות העץ שאתה חותך עם להב בגודל 7 1/4 "הוא עץ ממדי וכו ', ולכן להבי שילוב למטרות כלליות פופולריים.

אבל הם כן מייצרים להבי קרע וחתך בגודל 7 1/4 ". כמו בלהבי המסור לשולחן, ההבדלים הם בעיקר במספר ובצורה של השיניים. להבי הצלבים יש יותר שיניים מאשר להבי קרעים , וסביר יותר שיש להם שיניים משופעות (ATB) שבהן להב קרע יש סיכוי גבוה יותר שיהיו להן שיניים עליונות שטוחות (FTG). עם זאת, יש הרבה להבי ATB המסומנים לקריעה.

אם אני אשדרג ללהב גימור, האם זה יהיה מספיק כדי לחתוך את עבודת מטוס היד?

זה תלוי באיזו סוג עבודה אתה עושה, איזה סוג עץ אתה עובד איתו, ומה הסטנדרטים שלך הם. אם אתה מנסה ליצור תפר בלתי נראה עבור, למשל, עליון גיטרה או רהיט משובח, סביר להניח שעדיין תרצה לעבור כרטיס עם המטוס. שימוש בלהב הנכון לעבודה אמור לפחות לשפר את משטח החיתוך; רק אתה יכול להגיד אם זה משפר את זה מספיק .שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...