שְׁאֵלָה:
מהי הדרך הטובה ביותר לפרוס גושי עץ?
Tennessean
2016-06-30 02:55:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

enter image description here

הנה תמונה של הרצפה שאני מתכנן להתקין בבית האסם שלי. יש לי מקור נהדר לעץ, אבל הכל נמצא ב"נתחים "שהם בערך 9" x11 "x14". להב המסור השולחן (הישן) שלי לא מתנשא לגובה מספיק כדי לחתוך בקלות אפילו באמצע הדרך, 12 "שלי. מסור מיטר לא יתאים להם, אין לי מסור פס (אבל אולי אצטרך לקנות או להשאיל), ואני לא יכול לחתוך מספיק בעקביות עם מסור שרשרת. האם יש אפשרות שאני משקיף עליה?

שמתי לב שלא כללת מסורי ידיים. שקול עד כמה זרוע הניסור שלך תהיה גדולה כשתסיים. ;)
אולי צרו קשר עם טחנה מקומית, ובדקו אם הם יכולים לנסר מחדש את העץ עבורכם? אחרת, הייתי מנחש שהדרך היחידה (הבטוחה) לעשות זאת היא לקנות / לשכור / לשאול מסור הפס גדול יותר, ולהיות מוכנים לאכול כמה להבים.
מעט OT, אבל זו תהיה קומת _ מדהימה_!
אני לא אנסה לשים תשובה חלופית ל- @rob's מכיוון שהיא מכסה כל כך הרבה אפשרויות טובות, אבל אם זו הייתי אני הייתי עושה את כל קיצוצי הקרע שהפכו את החיתוך להרבה יותר פשוט. אתה לא מזכיר את מיני העץ שיש לך, כל עוד זה לא משהו כמו עץ ​​ברזל, אתה יכול כנראה לבצע את הקריעה עם מסור קרע ישן איכותי, והחתיכות שאתה בסופו של דבר צריכות להיות דקות מספיק בכיוון אחד כדי לחתוך עם מסור השולחן שלך. אתה יכול גם לעשות זאת בצורה הפוכה, אבל חתכי קרע דורשים הרבה פחות מאמץ מאשר ניסור על התבואה.
אחד תשובה:
rob
2016-06-30 09:03:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

להלן מספר אפשרויות העולות בראשך:

  1. גזור חתיכות קטנות יותר
  2. קבל מסור להב עם קיבולת מסור של לפחות 9 אינץ '(הרבה מסורי הפס גדולים יותר 14 ") או שמלאי מגיע עם קיבולת מסור של 11-12 אינץ ', או שניתן לשדרג אותו עם בלוק מסגרת)
  3. השתמש במסור עם להב עגול גדול משמעותית
  4. גזור עמוק ככל שתוכל בשני הצדדים, ואז סיים את העבודה עם מסור יד
  5. השתמש בטחנת מסור (גם כן טחנת אלסקה) - בעצם מדריך עבור מסור המנסרים שלך. זה ידרוש ניקוי ניכר אבל זה יהיה הרבה פחות מאשר אם אתה מבצע את הקיצוצים ביד חופשית
  6. שמישהו אחר עם ציוד גדול או מתאים יותר יחתוך עבורך את החלקים - או שכר מנסרה או תצטרף חבר חדש, אולי מישהו במועדון לעץ עץ מקומי.

כפי שאשלר ציין בבדיחות למחצה בתגובה, אתה יכול להשתמש במסור ידיים באופן בלעדי, אך זו לא תהיה משימה מהירה או קלה, במיוחד אם ברצונך לחתוך את החלקים כפי שמודגם בתמונה .

עם חבר, בן / בת זוג, קרוב משפחה וכו ', מסיבת דולרים יכולה לעשות עבודה מהירה אם נשמור על נושא כוח הידיים לעומת כוח הסוס.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...