שְׁאֵלָה:
ציפוי עם דבקים לבנייה (PL Premium וכו ')
Eugene
2019-11-26 05:56:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי מעלה מדרגות אחד מעוקל שאני צריך לציפוי או להתאים אחרת לרצפת עץ. כל שאר העלייה הולכת להיעשות עם דיקט דק ומצופה שקוף (מדרגות יורכבו מקורות עץ ואף).

הותקן שטיח על המדרגות האלה, כך שהעץ מתחת הוא מחוספס למדי, פיצולים, חללים וכו 'הניסיון הראשון שלי עם מלט מגע נוזלי (מבוסס ממס) נכשל כישלון חרוץ, יש בועות ופיצולים וכו'.

אין שום דרך שאני יכול לחשוב להדק אותו על כל האזור (במיוחד החלק המעוקל), כך שכל מה שמשתמש בו צריך להישאר במקום עם תמיכה מינימלית.

לניסיון הבא אני מסתכל על שיוף פורניר כושל עד בסיס עץ ומריחת שכבה חדשה עם דבק לבנייה פוליאוריטן (PL Premium , או אחת הגרסאות). הרעיון הוא לחמם אותו מעט כך שהוא זורם טוב יותר, לפזר אותו באופן אחיד על המנחת האנכי בעזרת כף או גלגלת, ואז למרוח פורניר מגובה נייר, לגלגל אותו כדי לקבל משטח אחיד (גלים קטנים הם בסדר), ואז לתמוך בזה בכמה לוחות (אולי באמת יושב בסדר כמו שהוא).

הרעיון הוא ש- PL ימלא את החללים ויפעל כמילוי גוף תחת פורניר, ואם אצליח להשיג משטח חלק למדי , זה יישאר ככה לנצח.

הרצפה והמדרגות הם באדר טבעי, ולכן כל סוג של מראה עץ בהיר צריך להשתלב היטב.

השאלה היא: האם זה יעבוד? האם מישהו משתמש בדבק פוליאוריטן לציפוי? אילו בעיות עלי לצפות מראש?

כל הכבוד להרכבת שאלה מקיפה ומנוסחת; אנחנו לא מקבלים את אלה כאן כמו שאנחנו צריכים. לרוע המזל אין לי דבר בשבילך מלבד להציע לך לנסות מבחן ולראות איך זה הולך! ייתכן שתקבל הצעה אחת או יותר לכך כדי להתאים יותר את ה- DIY אבל אני לא חושב שזה יעזור במקרה זה. אני חושב שזה אחד מאותם דברים שיש לך ** לנסות ** לבחון את עצמך - גם אם מישהו / ים אומרים שהם עשו את אותו הדבר, מצבם לא בדיוק יתאים לשלך ולכל, או לכולם, המשתנים עשויים להשפיע. [המשך]
אתה יכול לקחת את זה בתור נתון שהפורניר שלהם לא בדיוק יתאים לשלך, יתכן שהם השתמשו בדבק בעל מאפיינים שונים, טמפרטורה / לחות בטוחים שהם שונים וכן הלאה. אז כל הצלחות (או כישלונות) לא בהכרח מודיעות מה אתה יכול לעשות. בהצלחה!
אם אינך מצליח להדק אותו, האם משקולות כבדים שיוחלו על פני משטח הדריכה יעבדו. הדבקתי פעם יריעת דיקט דקה עם לא מעט קוביות בטון.
@Ashlar, כן משקל כמו מלחציים יכול להיות פיתרון טוב לפעמים. אבל אתה צריך ללכת כבד באמת, כמו עם קוביות הבטון שאתה מזכיר, כדי שזה יעבוד היטב IME. כמה תבניות צבע ריקות למחצה לא יחתכו אותו :-)
למרבה הצער אני מנסה לעטוף פורניר, כך שהמשטח אנכי ... אני יכול ללחוץ על הצד השטוח (יש קיר שממול לו), אבל הצד העגול יצטרך להישאר במקום בפני עצמו ...
אם אתה משתמש בדיקט דק במקום בפורניר, אתה עשוי לאבטח אותו בשילוב של דבק ומסמרים גדולים.
אני משתמש בזה בכל העליות הישרות, אבל אחד מהם מסתובב סביב עמדת המעקה, רדיוס די גדול, אולי 15 ס"מ, אבל קטן יותר מכל דבר שאני יכול לכופף מדיקט (מעולם לא ניסיתי לכופף דיקט בעצם).
הדרך הרגילה לעשות זאת היא לחתוך קרפים כל 1/2 "בערך בצד האחורי של חומר ה- riser. הם צריכים להגיע למרחק של 1/16" ממשטח התצוגה. אז ניתן לכופף את המתקן כדי להתאים את החסימה ללא ציפוי DIY.
אחד תשובה:
Eugene
2019-12-05 03:53:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אוקי, אז בסופו של דבר הדבקתי פורניר ליבנה גמיש עם לבד עם PL Premium, החומר 3X. היה לי גם צינור של 8X, אבל בקושי הצלחתי להוציא אותו מהצינור, לשכוח להתפשט.

כמה הערות:

  • לוקח הרבה דבק - - שטח פנים מעט קטן משני עליות רגילות לקח יותר משני צינורות של PL, אז יש לך כמה תוספות בהישג יד.
  • מרית אריחי V- חריץ עובדת נהדר, כף דבק מפלסטיק היו עם חריצים קטנים מדי .
  • PL נצמד למשטחים אנכיים טוב מאוד ונראה כי הוא לא פועל.
  • השתמש בהרבה סרט צייר, וכסה את הצד הדקורטיבי של הפורניר לחלוטין.
  • פורניר נדבק בעיקר לפני השטח, אך יש צורך בתמיכה מסוימת, או שהוא עלול להתקלף במתח הטבעי שלו.
  • יש הרבה מגבות נייר בהישג יד.
  • אל תגלגל את זה כמו מלט מגע, זה ידחוף יותר מדי דבק ויברק את כל הפגמים במשטח, לוח שטוח בלחץ בינוני אמור לעבוד בסדר.
  • בועות (יש לי כמה לאחר מריחת מים על בסיס מים) פוליאוריטן יום אחרי) ניתן ללחוץ כלפי מטה ולהיצמד יום לאחר האפליקציה רישיון (תלוי בלחות / טמפ '/ חדירות פני השטח המשפיעים על מהירות הריפוי אני מניח) - השארתי אותו מהודק ליום נוסף והם נעלמו.
  • הידקתי את הצד השטוח באמצעות 2 לוחות מסמר מסמריים בצדדים וכמה סיכות דרך פיסת דיקט בקצה אחד של המשטח המעוקל. לוח מלמין יעשה כאן טוב יותר.

בסך הכל זה הסתדר יפה, הרבה יותר קל לעבוד איתו מאשר מלט מגע בתצורה זו. קיבלתי כמה בועות והתגלגלתי חזק מדי, אז קיבלתי כמה שקעים שהתגלו שיכולתי להימנע. אבל בסך הכל זה מרגיש מוצק.

מצוין, כל הכבוד לנסות את זה בעצמך ולתעד כמה מהפרטים והמידע.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 4.0 עליו הוא מופץ.
Loading...