שְׁאֵלָה:
באיזה סוג עץ להשתמש לענפים כרגלי שולחן ארוחת ערב?
7ochem
2015-03-19 01:21:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני רוצה להכין שולחן ארוחת ערב עם רגלי שולחן מצולבות העשויות מענפי עץ כשהקליפה עדיין על (גולמית, ללא כתם / גימור / פורניר). באיזה סוג עץ יהיה הכי טוב להשתמש בו כדי להפוך אותו ליציב ולא תהיה הקליפה?

ברוכים הבאים לעיבוד עץ ב- StackExchange. זה נשמע כמו די פרוייקט. אני גם די מעוניין (כמו רבים) לשמור על מראה גולמי לעץ שלהם. בהצלחה, ושיהיו הלהבים שלך חדים!
ישנן מספר הערות / תשובות על [שאלה זו] (https://woodworking.stackexchange.com/questions/119/how-to-finish-a-branch-to-keep-the-bark-partially-on) המצביעות על כך הקליפה תיפול בסופו של דבר, לא משנה באיזה סוג עץ תשתמשו. אולם זה יכול להפוך לחלק חלק מהפרויקט - שולחן ארוחת ערב "חי".
דבר אחד שיש לקחת בחשבון הוא שבסניפים לרוב יש מתח רב. העץ הזה הולך להיות בלתי צפוי כשאתם חותכים אותו וככל שהוא מזדקן.
האם אתה יכול להשתמש בגזעי שתילים, במקום בענפים? או אולי גזעי גפנים? חקלאים רבים מחליפים את כרמיהם באופן קבוע (בגלל שינויים ארוכי טווח בשווקי הזנים של ענבים, או נגיעות של מזיקים, או מכיוון שתפוקת יבול הפירות נוטה לרדת לאחר כ -20 שנה).
אחד תשובה:
#1
+7
bowlturner
2015-03-23 23:19:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ובכן, אם אתה רוצה שהקליפה תישאר עליה, (לפחות הסיכוי הטוב ביותר) מתי חשוב יותר ממה. עץ שנחתך בסוף הסתיו או החורף, לאחר שהעץ הולך רדום ולפני שהמוהל מתחיל לזרום שוב באביב.

העץ 'מייבש' את עצמו החוצה והקליפה נשארת מחוברת לעץ הרבה יותר טוב. באביב בדיוק כשהמוהל מתחיל לרוץ הוא הזמן הגרוע ביותר לנסות ולהשאיר את הקליפה והזמן הטוב ביותר לגזור עצים שתרצו לקלף את הקליפה.

אלון והיקורי (קליפת קליפה) שנחתכים בחורף ישמרו על קליפתו לאורך זמן.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...