שְׁאֵלָה:
בטיחות בעבודה Blackwood טסמני
Monty Wild
2015-03-18 03:53:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שמעתי של Blackwood טסמני יש נסורת רעילה. עד כמה הנסורת הזו רעילה, ואילו אמצעי זהירות צריך לנקוט בעבודה איתה?

ב- http://www.wood-database.com/wood-articles/wood-allergies-and-toxicity, Blackwood האוסטרלי (אותו דבר) מקבל שניים מתוך ארבעה כוכבים!
שתיים תשובות:
#1
+7
bowlturner
2015-03-18 18:17:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נסורת באופן כללי פוגעת מאוד בבריאותך. החלקים הקטנים יותר שמרחפים מסביב (במיוחד משיוף) הופכים לחלקיקים קטנים שפועלים ממש כמו אסבסט, הם יכולים להיכנס לתוך הכליות ולפגוע בהם. אז ממש יש סיבה טובה לקבל מסכת אבק ו / או מערכת איסוף אבק טובה.

ישנם עצים רבים שיש להם רעילות בנוסף לסכנה הפיזית של נסורת. בדרך כלל ככל שהעץ כהה יותר או ארומטי יותר כך יותר כימיקלים שיכולים להגיב עם גופך. אגוז מלא מלא קוטלי עשבים וחומרי הדברה טבעיים והם לא עושים טוב לגוף. חלקן רק תגובות אלרגיות כך שאנשים מסוימים יושפעו ואחרים לא.

אגוז ואגוז עץ שלך שניהם בעלי דירוג של 2 כוכבים על פי מאגר העץ קישור saltface שהועלה בתגובות. לאחר שהשתמשתי באגוז, הייתי מהסס מאוד להשתמש בעץ 3 או 4 כוכבים ללא אמצעי זהירות טובים מאוד!

לאחר שהשתמשת בעץ שלושה כוכבים (ראה תשובתי) אתה צודק: הוא די מחוספס, ולעולם לא אעשה זאת שוב. אבל! אני צריך להיפטר מהמלאי שלי קודם;) סבי אמר שאני נראה כמו עובד אבולה כשנכנסתי מהחנות.
@DanielBall כן קראתי את זה, גרם לי להתכווץ. (אני זה שנתתי לך את ה- +1) :)
#2
+4
Daniel B.
2015-03-22 17:08:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אי אפשר לומר, באמת. יתכן שאתה אלרגי לעץ שאדם אחר אינו. עבור רוב היערות הם מעט יותר מגירויים קלים. אגוז אגוז לא מפריע לי למשל, אבל וונגה גורם לי לפרוץ בפריחה איומה הדומה לקיסוס הארוך שנמשך שבועות ארוכים. לכל הפחות עליכם ללבוש מסכת אבק לכל עץ. התחלתי כל כך עם וונגה שאני לובשת מכונת הנשמה מלאה למסכות פנים מ -3 מטר וחליפת ברדס של טייווק עם כפפות ניאופרן. אתה לא באמת יכול לדעת עד שאתה נחשף, ולהתאים את ציוד המגן שלך בהתאם אם יש לך תגובה. שים לב שחלק מהיערות עשויים שלא לגרום לתגובה בחשיפה הראשונה, אך הם ילכו ויחמירו ככל שתעבוד איתם יותר.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...