שְׁאֵלָה:
האם ניתן להתקין חורי כלב ספסל במשטחים רכים כמו MDF או עצים רכים?
Peter Grace
2015-03-20 23:37:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי מספר ספסלי עבודה של Kreg שהכנתי בעזרת הנענע שלהם עם חור כיס. צמרות שולחן העבודה מיוצרות על ידי שכבת MDF על גבי מסגרת 2x4. אני תוהה אם שכבות מרובות של MDF יעילות להחזיק כלב ספסל בחוזקה, או שמא הוא יתחיל להיקרע בגלל התכונות האבקתיות של MDF?

לא בטוח, אבל זה מקום שבו הייתי שוקל גישות אלטרנטיביות כמו שיבוץ מסלול t והדבקת התחנות / הנענע שלך לזה ...
מסלול T הוא רעיון נהדר. אני חושב שאפילו הדבקת לוחית מתכת כלשהי עם חורים קדוחים / בגודל תביא דרך ארוכה לשמירה על בטיחותה. ל- MDF יש את המסה / החלקות, האלומיניום (או הפלדה הטובה ביותר) אוהב לעמוד בפני ההשפעה.
האם גם מסלול ה- t או לוחית המתכת פשוט לא יקרעו?
בין ברגים מרובים למבואה המחזיקה אותו, מסלול t הוא די טוב לחלוקת כוחות על שטח גדול. (יש לי ספסל גדול שהגיע עם הבית, גדול באמת מהנדרש. אני מתלבט בין להחליף את החלק העליון או להחליף את כל העניין למבנה מעוצב וגודל יותר).
שתיים תשובות:
#1
+7
Modulus
2015-03-21 18:12:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

החלק העליון של הספסל שלי עשוי 2 חתיכות MDF בגודל חצי אינץ 'שאותו מרבדתי יחד עם דבק עץ וברגים. קדחתי כ -8 חורים לכלבי הספסל שלי מפליז. השתמשתי בכלבי הספסל האלה כבר למעלה משנה, כאשר השתמשתי במטוסי הידיים ובנתב וכו '. מעולם לא הבחנתי בעיוות או התרופפות של האחיזה בגלל איכויות ה- MDF.

כמו כן, MDF הוא זול, וכיסאות ספסל של MDF הם רעיון כל כך מצוין מלכתחילה מכיוון שניתן להחליף אותם בקלות. לא הייתי דואג לזה אם הייתי אתה.

אתה יודע, זו נקודה נהדרת שלא באמת שקלתי - אם החור נקרע, השולחן באמת זול להחלפה!
אני משני את התשובה של מודולוס. יש לי סף משטח עשוי משני גיליונות של 3/4 אינץ 'של MDF עם חורים לכלבים. הוא עדיין עובד בסדר כעבור 7 שנים. חורי הכלב מעט שחוקים בקצוות, אך הם עדיין משרתים את המטרה בסדר. רוב ההתעללות אני נותן לכלבים חורים שמשתמשים בהם באחיזה חזקה המפעילה כוח צדדי בקצה חורי הכלב.
אני גם מסכים עם היתרונות של MDF להיות קורבן. אתה יכול גם להסתכל במערכת המדריך Parf של פיטר פרפיט כדי לעזור לך ליצור חלק עליון בסגנון MFT. זוהי רכישה ראשונית יקרה, אך ברגע שיש לך אותה תוכל לעשות כמה שיותר משטחי עבודה שאתה צריך. https://www.axminster.co.uk/ujk-technology-parf-guide-system-102278
#2
+2
rob
2015-03-28 00:45:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ישנם מספר עיצובים של שולחן עבודה הכוללים צמרות MDF או דיקט אשר מחוררים היטב עם חורי כלב, כמעט כמו יריעות פגבורד גדולות.

ל- MFT של Festool יש חלק עליון של MDF, וה- המקורי. לעיצוב שולחן העבודה של פולק יש משטח דיקט מחורר בצורה דומה עם חורי כלבים.

אם אתה פשוט משתמש בכלבי ספסל לצורך הידוק, כל חומר אמור להחזיק מספיק טוב. עם זאת, יכולתי לראות את החורים נשחקים מהר יותר אם היית משתמש בחזקות.

אם אתה צופה בכמה מהסרטונים של רון פולק כשהוא מכין את ספסלי העבודה שלו הוא כן מזכיר שאתה יכול להשתמש ב- MDF. הוא פשוט מעדיף דיקט.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...