שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל לחבר לוח שאורכו יותר משולחן הזנת המפרק שלי?
drs
2015-03-19 18:47:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי לוח קשת שאורכו יותר משולחן ההזנה על המפרק שלי. כשאני מעביר אותו מעל הלהבים, שכבת הלוח משתנה כאשר הלוח רוכב במעלה הקצה הנגרר של שולחן הזנת המפרק. זה גורם למישורים לא אחידים.

כיצד אוכל לחבר כראוי פיסת עץ ארוכה יותר משולחן ההזנה שלי?

שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+9
drs
2015-03-19 18:47:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הפיתרון הוא להתייחס לקצוות המובילים והנגררים של הלוח הקשת כמו לחתיכות נפרדות. חבר אותם בנפרד עד שתוכל להעביר את הלוח כולו מעל המפרק מבלי לשנות את ההטלה.

  1. ודא שהמפרק שלך מוגדר כך שהוא מסיר שכבה דקה בהרבה מהסטייה הכוללת. של הקשת בעץ שלך.

  2. בזהירות הנח את הלוח מעל המפרק כך שהנקודה הגבוהה ביותר של הקשת תהיה בערך מעל להבי המפרק. מכיוון שהמפרק מסיר כמות קטנה בהרבה מסטיית הקשת, הלהבים לא צריכים להיות במגע עם הלוח. אם הם כן, זה מסוכן. עליך לבדוק מחדש את הלוח שלך כדי לוודא שאתה מבין כיצד הוא מוקדף ולוודא כי טבלת הזנת המפרקים שלך נמצאת בגובה הנכון.

  3. העביר את קצה הלוח האחורי מעל המפרק כפי שהיית עושה בדרך כלל, דאג שלא לשנות את שכבת הלוח כאשר הקצה המוביל עובר מעבר לקצה שולחן הזנות. יתכן שתזדקק לעוזר כדי לתמוך בקצה המוביל של הלוח תוך כדי כך.

  4. חזור על שלבים 2 ו -3 עד שתוכל להניח את הלוח על שולחן ההזנה והנקודה. -מגע של הקצה הנגרר של הלוח מחובר ומישור.

  5. העבירו את הקצה המוביל של הלוח מעל המפרק, ועצרו באמצע הדרך למטה בנקודה בה הלהבים כבר אינם בקשר עם הלוח. מכיוון שהמגע הנגרר של הלוח משותף ומישור, לא צריך לשנות את שכבת הלוח כשמעבירים אותו מעל המפרק.

  6. חזור על שלב 5 פעמים רבות חיברת את קצה הלוח. זה בסדר שהמשטחים המפרקים של הקצוות המובילים והנגררים של הלוח אינם מישוריים.

  7. כאשר אתה מרגיש בנוח עם גדלי המשטחים המפרקים, אתה יכול לבחור שכבה על בסיס המישור המוביל או הנגרר, המתאים ביותר לפרויקט שלך. כעת אתה אמור להיות מסוגל לחבר את כל הלוח תוך שמירה על שכבתך שבחרת.

לא שזה עושה הבדל גדול, אבל אני תמיד מחבר את הקצה המוביל (במקום הנגרר) של ציר עקום ארוך מאוד, ואז מעביר את כל החומר על ראש החותך, כך שהוא יצלף את הקצה הנגרר. כל מעבר מעניק לי צלף ארוך יותר בשני הקצוות עד שלבסוף אני מקבל את שני הקצוות המפרקים לנוח על השולחנות. ואז זה לחם וחמאה.
#2
+4
bowlturner
2015-03-19 19:38:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הכל תלוי במה שאתה מנסה לעשות.

ראשית אם זה באמת קשת אתה צריך להבין שאז הקצוות יסתיימו בהרבה. הצב את הלוח עם החרטום כלפי מעלה על משטח ישר ומדוד את הנקודה הגבוהה ביותר של הפער באמצע. זה כמה שהקצוות יהיו צרים יותר מאמצע הלוח. כמובן שאם זה מקובל, אתה תמיד יכול ליישר את הצד השני על מסור השולחן.

אחת הדרכים להפחית את בעיית הקצוות הצרים היא לקצר את הלוח, חיתוך אותו לשניים יהפוך אותו להרבה פחות בולט. אבל קיצורו הרבה יותר קרוב לאורכו הסופי יעזור, במיוחד אם תנתק מהצד של העבריין הגרוע ביותר.

אז אתה פשוט מטוס אותו, עובר אותו ואל תנסה לדחוף חזק יותר כדי להגיע כדי למטוס יותר, אתה יכול להגדיל את החיתוך כדי להאיץ את המעברים הראשונים, אך בדרך כלל לא מומלץ ללכת יותר מ 1/8 "בכל פעם. כל מעבר יגלח חלק רחב ורחב יותר של הלוח בסופו של דבר הם ייפגשו באמצע (או ליד הנקודה הגבוהה ביותר).

#3
+2
FreeMan
2015-03-19 20:30:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בנה הרחבה זמנית לשולחן ההזנה על ידי תמיכה בחתיכת דיקט או גרוטאות מתאימות אחרות בכמה תומכי עבודה בגובה מתכוונן.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...