שְׁאֵלָה:
כיצד מודדים מלאי לקיצוצי מיטר?
Peter Grace
2015-03-19 07:34:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ניסיתי להכין מסגרות תמונות ללא הצלחה בכמה הזדמנויות. אני מגלה שכשאני מנסה ליצור מפרק מיטר, אני טועה בצד הזהירות ומתחיל "זמן רב" וגוזר את הדרך למטה לריבוע. אני מרגיש שזו לא הדרך הטובה ביותר לבצע מפרק מיטר למסגרת תמונה.

מהי הדרך הנכונה למדוד עבור מפרק מיטר? האם אתה אמור למדוד את מלאיך מהחוץ החיצוני (הקצה החיצוני) או מהפינה הפנימית של הכוונה? האם יש טיפים מועילים לתהליך זה כדי להקל עליו?

שתיים תשובות:
#1
+6
ewm
2015-03-19 08:10:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לימדו אותי למדוד את החלק הפנימי (בעיקר בגלל שהיה חשוב להתאים את המסגרת לזכוכית, שהלכה מבפנים) ולחתוך דרך תיבת מיטר מחוץ לקו המסומן, כלומר נניח, פחות מחצי מ"מ גאים באורך המלא. ואז קח קרש ירי וקצץ עם מטוס ידיים מכוון יפה. בפועל, אתה יכול לדלג על תיבת המיטר אם יש לך מסור בעל כלים משובחים מאוד, אבל אני עדיין משתמש במטוס היד ובקרש הירי.

מאמר זה מעבודות עץ פופולריות עשוי להועיל: http://www.popularwoodworking.com/wp-content/uploads/2010/11/ShootingBoard2.pdf

לפני שנים קניתי מיטר מתחם Jorgensen ראיתי שאני עדיין די מרוצה ממנו (אם כי אין זה ערובה לשווי היבול הנוכחי). אני עדיין משתמש בלוח יריות עם לוח חתוך גם על המסור הזה.

במקרה שהאתר מושבת או הקובץ הוסר, הנה קישור לארכיון באינטרנט: https://web.archive.org/web/20190511090959/https://www.popularwoodworking.com/wp-content/uploads/2010/ 11 / ShootingBoard2.pdf
#2
+5
rob
2015-03-19 09:36:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לעיתים קרובות בעבודות עץ השיטה הטובה ביותר היא לחתוך מעט מעל הגודל הסופי, ואז להתגנב למימד הסופי.

פיתרון נהדר לקבלת מפרקי כוונה מושלמים הוא שימוש במזחלת מיטר. ברגע שבנית את המזחלת, תוכל לחתוך את המיטרים המרובעים בכל פעם.

הנה כמה דוגמאות:

אבל מה לגבי אורכי החלקים בפועל? השתמש בלוקי עצירה שהודבקו לגדרות של מזחלת הכוונה שלך כדי לחתוך מספר חלקים באותו אורך בדיוק. יש להניח שיש לך חתך לכלב בגב, כך שתוכל להכניס את הזכוכית (אם אתה משתמש בזכוכית), צילום וגיבוי. אל תמדוד מהפינה החיצונית של מפרק מיטר או מהפינה הפנימית, אלא ממה שיהפוך לקצה החיצוני של הכלב. הקפד להפוך את המסגרת שלך למעט גדולה יותר מהזכוכית (אם אתה משתמש בזכוכית) והתמונה או המזרן שתכניס לתוכה.

גדלי מסגרות התמונה הנפוצים הם 4x6, 5x7, 8x10 ... להבחין בתבנית? זה נכון, הצדדים הקצרים קצרים יותר מהצדדים הארוכים. הכינו רווח מרווח 2 "x2" שיעזרו לכם להגדיר את הצדדים הקצרים יותר לאחר שחתכתם את הצדדים הארוכים.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...