שְׁאֵלָה:
האם יש מקור קנוני לאחזור גיליונות נתוני בטיחות חומרים?
Jasper
2015-03-19 03:22:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האם יש מקור נוח וקל לגישה לגיליונות נתוני בטיחות חומרים (MSDSes) שאינם דורשים רישום או תשלום? קל לחפש:

  • מוצרים לפי יצרן או שם מותג (כגון נחושת-ירוקה חומה)
  • מוצרים לפי שם כימי (כגון נחושת נחושת)
  • כלול מגוון רחב של חומרי עבודה מעץ, דבקים וגימורים
  • לא דורש רישום
אני מצביע לסגור את השאלה הזו כלא נושא מכיוון שלמרות שמשאב כזה יהיה יקר ערך, בדרך כלל שאלות המבקשות קישורים למשאבים מחוץ לאתר אינן מורשות באתרי Stack Exchange.
הצביע לסגירה. כי מה שנדרש זה גוגל כדי למצוא את התשובה. כל תשובה שנוכל לספק תהיה רק ​​תשובת קישור בלבד. שאלה ספציפית לגבי MSDS עבור עץ מסוים, לא תהיה תשובה כאן מכיוון שמה שאתה צריך בשביל התשובה הוא MSDS לענות בשאלה בהקשר זה. במילים אחרות התשובה המומחית היא MSDS, ולא יכולנו לשכפל את זה.
הצבעה לפתיחה מחדש. אמנם אני מסכים ש"שאלות המחפשות קישורים "אינן רעות, אך שאלות הקניות הן גם מאותן סיבות. אין שום סיכוי כי אתר זה יהיה אי פעם מארח ל- MSDS (נושאי האתר המשמעותיים ביותר עוסקים בנושאים שהם בהיקף מלא), התשובה של רובס היא טובה ובהיקפה, (עם מקום לשיפור) "לא, האתר לא קיים, אבל הנה מה לחפש ". זהה לשאלה מסוג קניות שבה התשובות סובבות סביב מה לחפש בכלי, ולא הכלי עצמו.
אם אתה מאוד לא מסכים עם ההצעה שלי מחדש או רוצה לדון בה יותר, אנא פתח דיון מטא וקשר אליו בתגובות כאן.
ערכתי את הפוסט מעט כדי לנסות להימנע מהנושא "פשוט פרסם קישור" בשאלה. אם הקהילה לא אוהבת את זה, אל תהסס לבטל את העריכה.
אני חושב שהשאלה כאמור בכותרת היא בנושא. אני חושב שהשאלה כאמור בשאלה היא מחוץ לנושא, כנראה. מקור קנוני יהיה משהו כמו אתר OSHA, משהו שלא היה חברה פרטית, אך היה למעשה משאב ליבה שבו רשומים MSDS.
@Joe אני תוהה אם ניתן לנסח אותו, "איך מוצאים MSDS" שבו התשובות יכולות להיות "המקור הקנוני הוא ..." או "הם מסופקים לעיתים קרובות על ידי משווקים, למשל ..." וכו '.
שתיים תשובות:
#1
+4
rob
2015-03-19 03:35:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני לא בטוח אם זה נדרש על פי חוק, אך חברות רבות הופכות את ה- MSDS שלהם לזמינים לציבור בחינם.

לדוגמא:

בנוסף, יש משווקים המספקים את ה- MSDS עבור מוצרים שהם מוכרים:

לעתים קרובות אתה יכול למצוא את ה- MSDS עבור מוצר או כימיקל על ידי חיפוש המוצר או שם הכימי יחד עם "msds" בגוגל, בינג וכו '.

#2
+1
Jasper
2015-03-19 03:40:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הכי טוב שאני יכול לעשות כרגע זה לחפש את שם המוצר בגוגל (או Duck, או Bing), ואחריו MSDS. לדוגמא:שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...