שְׁאֵלָה:
האם זה בטוח (לבעלי החיים) להשתמש בעץ שטופלו בלחץ למאכילים ולבתים של בעלי חיים?
Matt
2015-03-18 07:21:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

דאגתי לקחת משטחים ועצים אחרים מחנויות האספקה, כדי שאוכל למחזר אותם לפרויקטים קטנים של עבודות עץ כמו בתי ציפורים, מזינים ולאחרונה מדפי יין.

היו כמה קטעי גדר שנראים די בלויים כדי שלמרות שהם ייראו טוב כציפור. כשחתכתי לתוכם הבחנתי בכתם הירוק שגורם לי לחשוב שזה עץ שטופלו בלחץ.

האם אוכל להשתמש בזה למשהו כמו בית ציפורים או מזין ציפורים? לא הייתי משתמש בו בשום דבר כמו מגש אוכל או משהו שבא במגע עם אוכל או צמחי מאכל. בהרחבה, אסור לי להשתמש בו לאף יישום.

זו הייתה תאונה בשבילי להרים את זה מלכתחילה מכיוון שאני אפילו לא חושב שאני צריך לשרוף את זה.

האם אוכל להשתמש בעץ מטופל בלחץ לפרויקטים קטנים שישמשו בעלי חיים?

אחד תשובה:
#1
+6
rob
2015-03-18 10:23:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

באופן אישי, אני לא ארגיש נכון להשתמש בעץ שטופלו בלחץ עבור בית ציפורים או מזין ציפורים. כמה אתרי גינון אפילו ממליצים לא להשתמש בלוחות שטופלו בלחץ עבור קופסאות גינה מכיוון שהכימיקלים יכולים לעלות לתוך האדמה ועלולים להיספג בכל צמחי מאכל שאתה מגדל. אני מתאר לעצמי שכימיקלים אלה יכולים לעלות גם למזון ציפורים (כמו במזין ציפורים) או אולי דרך חלקי גופה של ציפור באמצעות חשיפה ממושכת (כמו בבית ציפורים). הסיכון עשוי להיות מזערי, אך בטוח יותר מאשר מצטער.

עדיין תוכל למצוא שימושים בעץ המטופל בלחץ בקישוטי חצר דקורטיביים (שכנראה תצבע או תכתמי בכל מקרה), או כחלק מכמה מבנה כמו סככה, גדר, סוכה, או אולי אפילו ספסל או נדנדה.

לא ראיתי בית ציפורים שיצא כבר זמן מה שלא היה לועס בחור הכניסה. נכון, לא ראיתי * כל כך הרבה * בסך הכל, אבל זה בהחלט תופעה שכיחה.
האם יהיה זה שגוי לציין כי הלעיסה נובעת מסנאים שרוב האנשים לא רוצים מלכתחילה בבתי הציפורים שלהם, כך שאם העץ המטופל אינו טוב עבורם, ובכן ...


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...