שְׁאֵלָה:
עם מסמר פנאומטי מה חשוב יותר איכות המסמר או הציפורניים?
James Jenkins
2015-03-18 16:02:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הייתי זקוק / רציתי מסמר פנאומטי קטן להרכבת בניית עץ קטנה. רכשתי מסמר וציפורניים זולים בחנות המוזלות המקומית ומצאתי שהציפורניים תקועות לעתים קרובות. תוך מספר ניסיונות המסמר הפך לבלתי שמיש מנזק שנגרם על ידי שיבוש ציפורניים.

הלכתי לחנות קופסאות DIY ורכשתי מסמר איכותי ( עשיתי קצת מחקר ) ומסמרים איכותיים . זה עובד בסדר, ואני מאוד מרוצה מהתוצאות. אבל אני תוהה אם אני באמת צריך לקנות את המסמר היקר ואת הציפורניים היקרות.

האם המסמר או המסמרים הם שגרמו לבעיה? האם אוכל להשתמש בצורה מהימנה בציפורניים זולות במסמר יקר, או שאוכל להשתמש בצורה מהימנה בציפורניים יקרות במסמר זול? האם גם המסמר וגם הציפורניים צריכים להיות איכותיים?

אני לא משתמש במספריים מספיקים כדי לתת מענה איכותי, אבל לדעתי אתה אף פעם לא טועה בקניית כלים איכותיים. מסמר באיכות טובה אמור להיות מסוגל להתמודד עם ציפורניים באיכות נמוכה בצורה סבירה, אבל ...
אחד תשובה:
#1
+5
Doresoom
2015-03-19 19:54:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

איכות הקשורה לשבילה

התשובה הטובה ביותר לשאלה זו תהיה לבצע ניסוי ולדווח על שיעורי החסימה בדרגות שונות של אקדחי מסמר, עם דרגות ציפורניים שונות. .

עם זאת, מכיוון שרוב המשתמשים ככל הנראה לא יעמדו לרשותם מספר אקדחי ציפורניים שונים, אני יכול לספר לך את החוויה שחוויתי עם איכות הביניים שלי היטאצ'י מסמר בראד 18 מד. אולי אחרים יכולים להסתדר אם יש להם מסמר באיכות גבוהה, או מסמר באיכות נמוכה יותר ונוכל לענות תשובה מלאה.

בדרך כלל אני קונה את הציפורניים הזולות ביותר שאוכל למצוא בחנות הקופסאות הגדולה, ו מעולם לא היה לי ריבת הציפורניים האיכותית לטווח בינוני. אני משתמש בעיקר בציפורני פורטר כבל והיטאצ'י באורכים משתנים, בין 3/4 "ל -2".

מנקודת מבט של מהנדס, הייתי מצפה שאקדח הציפורניים עצמו ישחק את הגורם הגדול ביותר נגד חסימה. המשתנים יכללו:

  • עקביות של מיקום הזנה ומהדק במגזין. אם המסמר ממקם את המסגר הבא במקום אחר מתחת לראש הכונן בכל פעם, יש סיכוי גבוה יותר שתיתקע. אקדח ציפורניים איכותי יותר אמור להיות בעל עקביות טובה יותר.
  • סובלנות רכיבים. יש לתכנן ולייצר את כל החלקים הנעים באקדח הציפורניים כדי להחליק בצורה חלקה ללא הפרעה. לאקדח באיכות זולה יותר עשויים להיות פגמי עיבוד או התאמה רופפת יותר בין הרכיבים, מה שעלול להוביל לחסימה.

עבור המחברים, ההיבט החשוב ביותר יהיה אחידות. אם אקדח הציפורניים מיועד לגודל מסוים של מחבר, והציפורניים באיכות נמוכה אינן מחוץ למפרט העיצוב הזה, תחווה יותר חסימות.

איכות ביחס לגורמים אחרים חזק>

פעולה ללא ריבה אינה הגורם היחיד המושפע מהאיכות. אחרים כוללים:

  • הגדרת עומק עקבית. זה עשוי להיות מושפע מעט מהדבק המשמש לאיסוף המחברים, אך הגורם הגדול ביותר יהיה איכות המסמר.
  • פעולה ללא מרץ. אקדחי ציפורניים נחמדים יותר יצטרכו נעל מעל מנגנון הבטיחות שלהם כדי למנוע ממנה לסמן או לגרד את חתיכת העבודה. כלים באיכות גבוהה יותר יעוצבו על מנת לגלח משקל נוסף ולהקל על המשתמש לעבוד איתם.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...