שְׁאֵלָה:
הכנת תקעים או כובעים מזויפים
Matt
2015-03-19 01:08:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חובבן מחונן שעובד עם מגוון עצים שונים כמו אורן, אלון ומשהו מאינדונזיה שעדיין לא הקלדתי. אם צריך להשתמש בכובעים או תקעים לבורג / ציפורניים שקועות, היית פשוט הולך לחנות וקונה את אלה שיתאימו לפרויקט שלך.

אין לי את המגוון הרחב הזה של חנויות שאפשר לחפש מהן, ומהן הנגישות הן בדרך כלל משופעות ולא שטוחות. אני בדרך כלל לא מכתימה את הפרויקטים שלי ולכן חשוב לי להתאים את הצבע מההתחלה.

כדי לנסות לעבוד עם מה שיש לי ניסיתי לקחת אבק מסור מהחתכים שלי, לערבב אותו עם נגרים / דבק עץ ולהדביק אותו בחור. פעם זה ייבש אזמל של הנתחים והחול למטה. זה גורם לאפקט נחמד אבל לחות נכנסת לשם ובדרך כלל הורסת אותו.

למישהו יש קלג'ים או גישות אחרות לייצור תקעים או להסתיר ברגים באופן כללי?

שתיים תשובות:
#1
+11
FreeMan
2015-03-19 01:13:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קוראים לזה חותך תקע.


(מקור: rockler.com) sub >

תמונה ללא בושה גנובה סטרייק> שאולה מרוקלר sup>

גזור את התקעים מחתיכת גרוטאות מכל מה שאתה עושה לפרויקט מחוץ.

כמו כן, מברג מייצר סרגל חרטום מצוין לשבירת התקע מהלוח. אני לא זוכר אם הדרך עם או עם תבואה צולבת היא הדרך, אבל זה צריך לקחת פחות מ -30 שניות כדי להבין את זה. גם אם אתה מחטט קצת את קצה התקע עם המברג, אתה יכול לשים את הקצה הזה בחור ואף אחד לא יידע, או אם התקע עמוק מדי, הקצה הפגום יכול לבלוט ולהוציא אותו כאשר אתה חותך חול את תקע השטיפה.

זה מדהים. אפילו לא ידעתי מה זה דבר.
זה אכן! זו רק אחת מהדוגמאות הרבות, וחשבתי שזו התמונה הכי נחמדה ויעילה ביותר של 5 או 6 הראשונות שמופיעות בחיפוש בגוגל אחר "plug cutter". אני בטוח שלרוקלר הם איכותיים מאוד, אך לא בהכרח חסכוניים ביותר, וזה לא תמיכה שלהם.
זה מאוד מגניב. +1 לכיתוב התמונה והמידע החדש :)
מניסיון ... אני לא חוטט את התקע. בעת קידוח השאירו מעט חומר על הגב. לאחר מכן הייתי ממליץ על מסור הפס או מלטשת עובי כדי להסיר את הגב. השתמשתי במסור שולחני, אך הוא נטה לפוצץ את התקעים.
@DanielB. זו גם אפשרות, אבל אם שמת לב, פיסת העץ בתמונה לא נחתכה עד הסוף, אך התקעים בחוץ. זה שבאמצע נראה כאילו יש לו ניקוב קל בקצה השמאלי מתהליך החטט. שום דבר נגד השיטה שלך, זה פשוט עלול להיות מוגזם, או מסוכן אם אתה חותך מפסולת קטנה. זה גם לא נוח אם אתה מכין כמה תקעים ואז חותך אותם ואז אחר כך צריך להכין עוד.
#2
+2
rob
2015-06-09 19:17:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מלבד השימוש בחותך תקע כפי שהוצע על ידי FreeMan, אתה יכול לחתוך תקעים מהדיבל. אם אינך מוצא דיבל המיוצר מסחרית בגודל הנכון או מסוג העץ, תוכל להכין בעצמך.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...