שְׁאֵלָה:
איזה כמות מינימלית של ציוד נדרשת בכדי להתחיל לסובב קערות?
ewm
2015-03-20 20:22:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני סקרן לדעת מהו ההגדרה הפשוטה ביותר להתחיל להסתובב? אילו כלים צריכים להיות איכותיים ועל אילו אני יכול לחסוך? אני לא מעוניין להיות מסוגל להפוך מגוון גדול של קערות, אני פשוט מחפש מערך שבו אוכל לפתח את כישורי הפיכת הקערה שלי.

אם אתה מעוניין לפתח את הכישורים שלך, האם חשוב לך להפוך קערות? האם אתה מעוניין להשיג פחות ציוד אם זה אומר שאתה יכול לסובב רק מסמרים ולא קערות?
אני חושב להפוך סיבובים יותר כמו סיבוב ציר לעומת סיבוב קערה.
כן, השתמשתי במונח הלא נכון. עם זאת, דיבל או ציר, השאלה נותרה.
כדי לענות ישירות, אני סקרן לגבי סיור בקערה בלבד (לפחות בשאלה זו). אני מניח שחלק גדול מהציוד המעורב יחפוף לסיבוב ציר. אם כן, כל כך הרבה יותר טוב. תודה ששאלת.
כן רוב הציוד חופף, ההבדל הגדול הוא ציר ציר לא צריך לוחות פנים או צ'אקס, רק מרכזי הכונן ומלאי הזנב
שתיים תשובות:
#1
+11
bowlturner
2015-03-20 21:22:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כמו כל דבר זה תלוי, אבל הרשימה קטנה למדי בכל מקרה. עבור המחרטה עצמה תוכלו להשתמש כמעט בכל אחת מהן, אם כי אני ממליץ לפחות על מחרטה מידי, המחרטות הגדולות יותר. אני ממליץ על נדנדה של 8-10 "לפחות אם אתה רוצה יותר מקערות אצבעות. יש הרבה אפשרויות ונקודות מחיר שונות. התחלתי עם מידי זולה ועברתי לדגם רצפה גדול.

אחרי שיש לך את המחרטה, אתה זקוק לפחות לפלטת פנים, אני חושב שכל המחרטות החדשות מגיעות עם אחת, וקטנות זולות כמו $ 25.

ואז אתה צריך את האזמלים (המסתובבים) בזמן שאתה יכול כנראה לברוח עם 2-3 לכל הפחות, הייתי ממליץ לקנות סט, או סט של 5 או 8 חלקים, יש להם את היסודות הדרושים כדי להתחיל וסט זול (לאחרונה הסתכלתי) היה בערך $ 50. p>

אתה יכול לברוח עם מברג יד כדי לחבר את העץ על לוחית הפנים, אבל הייתי ממליץ להשיג מקדחה חשמלית, זה יחסוך בפרקי הידיים והמרפקים.

שכחת אחת! אתה יזדקק למשהו כדי לחדד את האיזלים. אולי יצליח לברוח עם אבן השחזה, יש לי אחד וגלגל השחזה. אם אתה אתה קונה עץ עגול (יש) אז אתה בעיקר גמור. עם זאת, אם אתה מתחיל עם עצי הסקה, תצטרך מסור לפסים כדי לחתוך את החסר שלך (יש).

יש הרבה יותר ציוד שאתה יכול לקנות כדי להקל על כל צעד ומה לא אבל זה כל מה שאתה באמת צריך. אחרי אלה הייתי משקיע במערכת צ'אק שמוסיפה את מה שאתה יכול לעשות כדי להפוך לא מעט ולהקל על החיים.

  • מחרטה: 200 $ - 2000 $
  • לוחית : $ 25 - $ 100 (בדרך כלל אחד מגיע עם מחרטה, אפילו משומשת)
  • סיבוב אזמלים: $ 50 - הרבה!
  • מקדחה חשמלית: $ 30 +
  • מסור להקות: 125 $ - 1800 $
  • חידוד אבן / גלגל השחזה: 30- $ עד כמה שאתה רוצה לקבל.
כשמדברים על "אזמלים" למחרטה, האם הם חייבים להיות אזמלים מיוחדים המיועדים לסיבוב, או סתם אזמלים מעץ ישנים? האם זה גם מונח שמיכה שכולל מטבעות וכו '? או שמא המטבעות הם משהו נפרד שתוסיף אחר כך?
@rob השתמשתי ב"איזמלים "כמונח כללי לכל כלי המחרטה, החריצים, הטיות וכו '. למרות שאולי תוכל להשתמש באיזמל עץ רגיל, אני לא ממליץ עליו. לכלי מפנה יש ידיות ארוכות כדי לתת לך שליטה, אזמלים מעץ ישברו לך את פרק כף היד או יזרקו אותך.
בכל מה שקשור לסיבוב אזמלים, הייתי מציע מטבע אחד בצורת בינוני לסיבוב ולחלול, הטיה / מגרד לגימור קל, וכלי פרידה נחמד לעבודה, גם לפרידה, כמו גם לעבודה פרטנית. אני באופן אישי מעדיף 'אצבע אצבע' נחמדה מכיוון שהוא תכליתי מאוד ויש לו פרופילים שונים לצורות שונות.
@BrownRedHawk אני מסכים, וזה בדרך כלל מה שאתה מקבל בסטים של 5-8 חלקים. אני מניח שלמעשה לומר שזה יהיה רעיון טוב בתשובה ...
@bowlturner פשוט חשבתי שאזרוק את 2 הסנט שלי. אני חושב שלרבים האנשים יש את החוטים 'האהובים' שלהם, הטיות וכו '. קיבלתי את הסט הראשון של האזמלים (והמחרטה) כמתנה ידנית מאדם שעבד עבור אבי. הפכתי כל עץ רופף שיכולתי לשים עליו את היד. אני נרגש לראות שאולי יש עוד אחד כזה כמוני!
@BrownRedHawk כן, אני פשוט קניתי מחרטה כדי ללכת עם חנות העצים שלי ומאז לא הפסקתי לקנות כלים לתחביב הזה! אני אוהב להפוך קערות. אבל אנסה להפוך כל דבר. בעוד כמה שבועות אני והחנות שלי יתאחדו.
http://woodworking.stackexchange.com/questions/499/which-first-gouges-to-get-for-a-beginning-turner לגבי אילו כלי חיתוך תרצו.
מסור חשמלי יהיה גם השקעה טובה. אתה יכול כנראה למצוא אחד הגון בטווח של 200-300 דולר; אפילו פחות אם אתה יכול למצוא אחד משומש. הם שימושיים כשרוצים לחתוך בולי עץ לריקי קערה. אתה רוצה אחד במיוחד אם אתה הופך קערות בגודל גדול יותר. ברגע שאתה חותך אותו לגודל מחוספס, אתה יכול לכוונן אותו בעזרת מסור הלהקה.
#2
+1
OSU55
2015-04-23 01:53:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לא הרבה ציוד חופף בין ציר לסיבוב קערה. רוב המחרטות יתאימו לשתיהן. עבור צירים, דאג יותר לאורך המיטה, עבור קערות זהו הנדנדה, השווה לקוטר הגדול ביותר שניתן לסובב, למעט כמה מחרטות בעלות ראש מסתובב, כך שניתן להפוך חלקים גדולים יותר ב -90 מעלות למיטה. ככל שהקערה גדולה יותר, כך המחרטה צריכה להסתובב לאט יותר. מהירות פני השטח של העץ שחולפת על פני הכלי היא הגורם החשוב.

סיבוב ציר דורש דורבנות ומרכזי כונן, סיבוב קערה דורש צ'אקים ו / או לוחות פנים.

בערך האזלים היחידות המשמשים באמת לשניהם הם כלי פרידה ומגרדים. מגרדים לקערות צריכים להיות עבים יותר, אך ניתן להשתמש במגרדים העבים יותר לצירים. ניתן להשתמש בהטה בחלקם עם קערות, אך בעיקר צירים. העטפות שונות מסיבות ספציפיות.

מטחנת ספסל עם גלגלים שבירים ומערכת ג'יג לחידוד באמת נחוצה למתחילים (אני עדיין משתמש במערכת ג'יג - הרבה יותר טוב בשבילי). יכול לשמש גם לציר וגם לכלי קערה.

אני מסכים עם המחירים מ- bowlturner ואוסיף:

  • השחזה: מערכת מטחנות ונענע ~ 200 $ ומעלה
  • סיבוב אזמלים: ~ 20 $ - 25 $ לכל כלי עבור המותגים הזולים יותר שעובדים בסדר גמור. קערת קערה בגודל 1/2 אינץ 'בלבד תביא אתכם לדרך. כמה מגרדים, 3/4 "-1" מרובע אחד ומעוקל יעזרו לגימור פני השטח. קערה ניתנת לסיבוב עם מגרדים בלבד. למעלה זה נחמד אבל לא הכרחי.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...