שְׁאֵלָה:
נייר זכוכית גבוה מחצץ כדי לחדד חישוק וי
Jance
2015-03-17 22:05:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חריצי וי מעט קשה לחדד. החלק הפנימי של ה- V קשה לי במיוחד להשיג. קראתי שאפשר להשתמש בנייר חול גבוה מאוד, אם כי אני מעט סקפטי לעשות זאת. האם מישהו אי פעם ניסה זאת, ואם כן, האם זה עובד?

שתיים תשובות:
#1
+6
BrownRedHawk
2015-03-17 22:11:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חידדתי כלים דומים. לעתים רחוקות מאוד אני לא אגע במשטח החיתוך הפנימי של החריץ, למעט להסיר ולברוח שעלול להתרחש. בדרך כלל אני עושה זאת עם קובץ שטוח קטן. אני מאמין שהם נקראים תיקי תכשיטנים והגיעו בחפיסת הקבצים שלי בזנב ועיצוב עכברוש במיוחד למטרה זו. גם כאשר מדביקים נייר זכוכית על סרגל מתכת או יריעת זכוכית, קשה להבטיח אפילו עיצוב / השחזה בגלל המרקם הלא אחיד של נייר זכוכית. פעם השתמשתי בנייר זכוכית (כנער צעיר) בניסיון לשווא לחדד כמה כלים, שזקוקים במהירות לחידוד מקצועי. אני לא יכול להציע את זה.

השקיע את הקטן בכמה קבצים נחמדים, עדינים וקטנים להסרת בר, וחדד את השיפוע כמו בכל אחד מהכלים האחרים שלך.

#2
+4
ewm
2015-03-18 02:55:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

התשובה המסורתית היא להשתמש באבני החלקה כדי לחדד את פנים ה'- '. כפי שכבר הוזכר קבצים יעבדו ואם אתה סקרן להשתמש בנייר חול (הידוע גם בשם השיטה החדה המפחידה), תוכל ליצור רצועת עץ קטנה שתתאים לצורה הפנימית של ה'ד 'ולהדביק אליו נייר חול. . עכשיו אתה יכול להשתמש בגוש נייר חול זה כדי לחדד את הפנים.

שכחתי להוסיף, השתמשתי בשיטת נייר החול. בהמשך חיי קניתי אבני החלקה שתואמות את האזלים שלי ומשתמשת בהן כעת. שתי השיטות עובדות. הכנתי גם את אותה קבוצה של חתיכות עץ מעוצבות והדבקתי עליהן עור לליטוף.
תוכל [לערוך] את תשובתך אם ברצונך להוסיף פרטים.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...