שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל לזהות את סוגר הגודל המתאים ליישום שלי?
Wilco
2015-03-17 23:06:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לעתים קרובות אני מוצא את עצמי מנחש על סמך מה שיש לי ביד. האם יש כמה הנחיות אובייקטיביות לבחירת הגודל המתאים? בדרך כלל אני חושב על שלוש תכונות:

  • אורך

    אורך הוא כנראה המימד הקל יותר לגלגל העין, אבל אני מתאר לעצמי שם יש היגיון כלשהו שם שאני יכול ליישם כדי להיות עקבי יותר.

  • קוטר

    קוטר קשה יותר. ככלל, כוח האחיזה מושג בצורה הטובה ביותר על ידי הגדלת עומק החור (+ אורך ההדק), כלומר בורג רזה ארוך יחזיק חזק יותר מאשר קצר שומני (בתנאי שלא נלך לקיצוניות). הניחוש הטוב ביותר שלי הוא להשתמש בברגים עבים יותר כאשר יש צורך בחוסן גזירה, כאשר משקלו של היצירה או האופן שבו יש להשתמש בה יביא לכוח רוחבי כנגד הברגים. אבל שוב, אני תמיד מנחש את הטוב ביותר.

  • מגרש / עומק הברגה

    זה קל ברמה גבוהה . עצים קשים יותר זקוקים למגרש חוטים צר יותר, עצים רכים יותר צריכים מגרש חוט רחב יותר (וחוטים עמוקים יותר). בדרך כלל יש לי רק שתי אפשרויות (לפעמים פחות), אבל אולי לכל סוג עץ יש את פרופיל החוט האידיאלי שלו.

אבל באמת כל זה מסתכם בהכנסת אורחים, שכבר אני כבר לַעֲשׂוֹת. מה לגבי מדדים אובייקטיביים יותר שאוכל לשים על גיליון בגידות איפשהו בחנות שלי (או יותר טוב, משהו שזכרתי)?

אחד תשובה:
#1
+8
Joe
2015-03-17 23:17:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נושא אחד מרכזי שעליך לקחת בחשבון הוא המשקל הנתמך על ידי ה- fastner. מרבית היצרנים יפרסמו טבלאות משקל / עומס עבור המהירים שלהם, כמו הטבלה של קוויק דרייב. זה נותן את נקודות החוזק השונות של המהיר. לאחר מכן עליך לחשב כמה כוח אתה זקוק - למשל, יש לך סיפון שיהיה גדול מספיק כדי ש -10 אנשים יעמדו עליו, בתוספת אולי 100 קילו עץ; וודא שהחברים המשולבים שלך (מספר בתוספת חוזק אישי) תומכים 2500 פאונד ומעלה. (עבור חפיסות, אני מתאר לעצמי שקוד מקומי יגיד לך כמה אתה צריך להניח, אבל לשימושים אחרים כמו כסאות או שולחנות, אתה יכול בדרך כלל להבין את זה.)

אם חוזק העומס שלך מרמז על fastner ארוך יותר או עבה יותר. ממה שהפרויקט שלך מאפשר, ייתכן שתזדקק ליותר fastners ו / או fastner איכותי יותר שיחזיק טוב יותר את הלחצים; או שקול עיצוב אחר.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...