שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל לקבוע מאיזה סוג עץ עשוי לוח / קרש?
Adam Zuckerman
2015-03-18 01:31:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מקבל עץ ממקומות רבים, כולל משטחים. לעתים קרובות העץ יהיה מכמה זנים. על ידי התאמת צבע וסגנון גרגר, אני יכול לקבץ סוגים דומים של קרשי עץ שהוחזרו יחד. כיצד אוכל לקבוע איזה חלק הוא איזה סוג עץ (למשל, אורן, אלמון, אפר, מייפל וכו ')?

לפעמים אתה לא יכול. לפני שהפורניר מעל לוח החלקיקים השתלט, מפעלי רהיטים גדולים נהגו להלבין כמה מיני עץ בקלילות אחידה ואז להכתים אותו.
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+16
Matt
2015-03-31 01:21:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם שום דבר אחר מאגר העץ קיים אך ורק למטרה זו ויש לו מידע רב על כל יערותיו במאגר המידע שלו. מאגר המידע מכיל תמונות של כל העצים הידועים שלו ופרטיו איפה ידוע .

לסיוע בזיהוי, רוב העצים יפרסמו לפחות את המאפיינים הבאים.

  • שם נפוץ : למשל עץ שיש. כן במקרים רבים אם אתה כבר יודע את השם אז מה הטעם? אף פעם לא כאב להיות בטוח לגבי המקור או ההנחה שלך.
  • תפוצה : היכן מעץ זה מעובד בדרך כלל
  • צבע / מראה חזק>: איך זה נראה.
  • גרגר / מרקם : איך נראה גרגיר הקצה. האתר כולל תמונות במיקרוסקופ. כמה מגדלות כף יד קטנות יכולות לעזור בתחום זה. תזדקק לחיתוך נקי על מנת לבחון את גרגיר הקצה כהלכה.
  • ריח : ביערות מסוימים יש ריח מסביבם שיכול לעזור להצר.
  • מינים קשורים : עצים רבים נופלים מתחת למטריה. מציאת אחד דומה יכול להוביל אותך לזה שאתה מחפש.

שמות מאפיינים אלה משמשים במיוחד עבור מאגר העץ אך שימוש בכל משאב ייהנה מ אתה מכיר כמה שיותר מהאמור לעיל.

הערה על חיפוש לפי אזור

לי אישית הייתה בעיה שתואמת לדוגמא מאינדונזיה. שימוש במנוע חיפוש עם Wood-DataBase ו- אינדונזיה צמצם לי את השדה מכיוון שאתה לא יכול לעשות זאת באתר עצמו.

העץ היה מ מזרן והיה לו חותמת מדינה מ- "IN" שהצמצמה אותו עבורי. לאלה שנמצאים בקצה המושב שלך אני חושב ש זה היה Kempas

לא מדע מדויק

לצטט אריק מאייר

כשאני לומד ומגלה יותר, אני מבין כמה אני יודע מעט מאוד. ככל שתהליך הזיהוי שלי יהיה מדויק ויסודי יותר, כך אני נהיה בטוח יותר שאני באמת לא יכול להבטיח שאני צודק.

זיהוי עץ יכול להיות קשה במיוחד כאשר אינך יודע דבר מאיפה זה הגיע מ. אתה לא תמיד יכול לצפות ולענות, לפעמים אפילו לא נכון. בעולם מושלם היית יודע מאיזה עץ זה הגיע ומשתמש בקליפה, בעלים ובמקומי כדי לחדד את הבחירות שלך למעטים נבחרים.

מבקש עזרה מבחוץ

לא ערב אבל לאח / ים האחראים למסד העץ יש גם דף פייסבוק וידוע שהוא עוזר למשתמשים גם שם עם מזהי עצים.

אם אתה עדיין תקוע לאחר הסתכלות באמצעות אתר האינטרנט שלהם הם ממליצים לך ליצור קשר עם מעבדה למוצרי יער כי הם יאפשרו לך לשלוח להם דוגמאות לזיהוי. קרא את העמוד המקושר למידע נוסף, אך הנקודה החשובה ביותר מהאתר תהיה

המרכז לחקר האנטומיה בעץ יזהה מקסימום דגימות חמש עץ b> למשק בית או עסק לשנה קלנדרית כ שירות ציבורי חופשי b> ל ארה"ב אזרחים i>. אנו מנסים להכיל פניות מאזרחים שאינם אזרחים, אך בקשות כאלה בדרך כלל מוקצות בעדיפות נמוכה. אנשים או עסקים הזקוקים ליותר מחמש זיהויים בשנה, צריכים לפנות ליועץ פרטי שיספק שירות זה.

ההדגשה וההדגשה הם שלי. שים לב שאנשים שאינם ארה"ב יכולים להשתמש בשירות אך אינם מתעדפים

מה שאינו נושא

הבעיה בשאלות לגבי עץ ספציפי מדגם: לרוב תצטרך לכלול תמונה כדי שאנשים יוכלו לראות על מה אתה מדבר. תמונות אינן מבוססות טקסט ולכן למשתמשים חדשים תהיה בעיה למצוא את הפוסט שלך שמפחית את ערך הקהילה.

כמו כן, זה יהיה סובייקטיבי מאוד מכיוון שאיננו יכולים לראות את התבואה המוגדלת, הריח או תכונות אחרות שיובילו ל ניחושים. גם אם מישהו היה סופר בטוח שזה לא אומר שהוא צדק.

אנא שים לב לנקודות אלה אם יש לך שאלה כלשהי לגבי

אשראי

הוסיף הערות על נושא זה לפוסט מאת TX Turner ו- Daniel Ball

#2
+7
bowlturner
2015-03-18 01:41:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חלק גדול הוא ניסיון והשוואה למינים ידועים. זה נהיה קל יותר אם אתה יכול לצמצם אותו ליערות אפשריים. עם זאת, משטחים יכולים להיות כל דבר שהפך את הלוח לגדול מספיק.

מאגר העץ הוא מקום אחד שמנסה להרכיב רשימת תכונות מכל העצים הידועים. אני חושב שיש גם כמה אחרים, אבל חלקם (כולם?) רוצים מעט כסף כדי לתמוך במאמץ שלהם.

צבע וגרגרים הם שני אינדיקטורים גדולים מאוד למה שהעץ יכול להיות; צפיפות עוזרת גם כן. גם ביערות רבים יש ריח ייחודי. כמובן, החלק החשוב ביותר הוא שיהיה לך חתך טרי או קטע לעבוד איתו. כתמים, הזדקנות ונושאים אחרים יכולים להסתיר בקלות אופי אמיתי ביער.

יש גם המון ספרים ל זיהוי עצים אבל אני לא חושב שאף אחד מהם כולל הכל.

למאגר העץ יש גם דף פייסבוק, והאדם שמפעיל אותו יעזור לעיתים קרובות לתמונות מזהה שפורסמו שם. עזר לי לזהות איזה קומארו לפני זמן מה שדף את כל החברים שלי בעבודות עץ.
http://www.wood-database.com/wood-articles/the-truth-behind-wood-identification/ והאזהרה ללכת איתו. הדרך הטובה ביותר לזהות עץ היא לראות אותו לפני הטחינה;)
הוספתי את שתי ההערות הללו לתשובה שלי לשימור.
#3
+2
jim mcnamara
2015-06-23 07:38:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זיהוי העץ של ברוס האדלי הופך אותו להרבה יותר למדע מאשר למשחק ניחושים. למעשה, מה שהאדלי ואנשים אחרים עושים עם זיהוי מיני עץ מקובל בבית המשפט.

FWIW.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...