שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל לחשב את כמות הכוח כלפי מטה שמסמר יתמוך בה?
James Jenkins
2015-03-18 02:04:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי בראש פרויקט שיוצר תקרת פאנל נשלפת, עשויה עץ, במרתף הגמור שלי. חלק מהעיצוב הנוכחי הוא הידוק לוחות לתקרות / קורות הרצפה של שנות החמישה שממנו יתלו לוחות התקרה. אני רוצה להשתמש בציפורניים גימור המותקנות עם מסמר פנאומטי. העץ יהיה מוכתם בצבע בהיר.

כיצד אוכל לחשב כמה מסמר יתמוך? אני לא רוצה להשתמש במסמרים מעטים מדי והתקרה תיפול, ואני לא רוצה להשתמש יותר ממה שצריך.

& קטנה פחות = יותר אטרקטיבית

לעומת

גדולה יותר ויותר = חזקה יותר.

הייתי חושב שראש המסמר היה משנה הרבה יותר מכל דבר אחר. אפילו מסמר 40d שאין לו ראש יאפשר ללוח להחליק. אלא אם כן תשטיח את הלוח במסמרים, אני לא חושב שהוא יישאר לצמיתות.
חשבתי שאשים את הציפורניים בזוויות מנוגדות \ /
מדוע לא מכניסים בורג מדי פעם לכסות בכיסוי תואם. לחלופין, ניתן להשתמש בדבק חזק, ובנקודה זו הציפורניים מיועדות לתמיכה זמנית בלבד
תלוי במשקל העץ, גם בזוויות, ציפורני הגימור עשויות להתיישר / להשתחרר ולשקוע עם הזמן. אני אוהב את ההצעה של @guitarthrower.
אני יודע שזה ישן אבל יש כמה אזכורים מעניינים [כאן] (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2635684/). הדרך הטובה ביותר תהיה פשוט לבצע כמה בדיקות מבוקרות עם החומרים שאתה מתכנן להשתמש בהם, מכיוון שיש כל כך הרבה משתנים. דבר מעניין שקראתי שם היה "* Scholten מצא כי ערכי התנגדות משיכת הציפורניים הגבוהים ביותר התקבלו מציפורניים חדות על עץ עם צפיפות נמוכה [18]. עץ עם צפיפות גבוהה לא התחלק לאחר המסמר. הוא הציע ציפורניים נפוצות לעץ התנגדות חלוקה גבוהה. * "כמו כן, חפש כוח משיכה / משיכה.
אחד תשובה:
#1
+7
guitarthrower
2015-03-18 02:32:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הרחבה לתשובה ממשית.

בדרך כלל מסמרים גימורים הם, כפי שמצוין בשם, לנגיעות גמר. כְּלוֹמַר. גימור, חומרי פנים וכו '. הם אינם מבניים, ולעתים קרובות משתמשים בהם בשיטות חזקות אחרות.

כפי שאני מבין שאתה שואל ישנן כמה אפשרויות

  1. ברגים נגד כיור נגד מעת לעת כדי לספק תמיכה מבנית נוספת. אלה יכולים להיות מכוסים בחלקי דיבלים התואמים את סוג העץ כדי להסתיר אותם.
  2. השתמש בדבק חזק, והוסף ציפורניים גימור לתמיכה עד שהדבק מתייבש.
  3. הסתכל לתוך שיטת לשון וחריץ, בשילוב עם דבק וציפורניים (שאפשר להסתיר בחריצים).

הנושא הגדול שעליו אתה צריך להתגבר הוא כוח המשיכה (עדיין לא מצאתי דרך לשלול את השפעותיו!)

ציפורניים נגד כובד בוודאות.
@MichaelKaras Lowes ו- HD היו כולם בחוץ !!!


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...