שְׁאֵלָה:
האם עלי לאתר אספן אבק מרכזי בחלל זחילה מעל חנות מוסכים?
Hotrodmonkey
2015-03-19 10:33:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני גר בבית בעל קומה אחת עם חנות מוסך משולבת. אני שוקל למנף את שטח הזחילה מעל התקרה כנקודת הרכבה של זרם זרם ריכוזי. הפעלת הקווים בתוך שטח הזחילה תהיה עדיפה על פני הבלגן של החנות שלי עם כל ה- PVC הזה. אני גם רוצה את הרעיון שיהיה לי מחסום הקול הנוסף.

טמפרטורות ההפעלה הן דאגה כאשר הוא מתחמם שם למעלה. חשבתי להציב מצלמה מרוחקת קטנה כדי לפקח על פח האבק ... עם זאת אני לא בטוח שזה באמת מציאותי מכיוון שרוב המכולות הן פלדה.

חשבתי גם לחתוך. והתקנת מערכת מדרגות נפתחת לשליפת אבק.

אם אתה משתמש ב- PVC הקפד לטחון את הכל!
שתיים תשובות:
#1
+7
Pᴀᴜʟsᴛᴇʀ2
2015-03-19 15:58:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אלא אם כן יש חשש לחלל באזור החנות, הייתי מחזיק את פח איסוף האבק בתוך החנות, אבל מפעיל את צנרת ה- PVC דרך חלל הזחילה הזה. במילים אחרות, הפעל את ה- PVC ישירות אל התקרה ואז דרך חלל הזחילה לנקודה מרכזית בה תצטרך צינור למטה אל חלל האוסף שלך.

ישנם שני בעיות פוטנציאליות בהחזקת פח האבק במרחב זה. האחד הוא החלל עצמו. שואב ואקום לאיסוף אבק הם בדרך כלל גדולים למדי, גדולים ממה ש"מרחב זחילה "יעניק לו. שנית, אם אתה יכול להתאים את התיק שם, כשהוא מלא הוא יהיה גדול, מגושם וכבד. להוציא את חומר האיסוף משם יהיה קשה מאוד. אפילו עם מדרגות נפתחות, זו לא תהיה הצעה קלה או מהנה. אם יש לך שקית איסוף אבק קטנה מספיק כדי להתאים לאזור שעליו אתה מדבר, תהיה במצב שאתה צריך לנקות אותו על בסיס קבוע מאוד. יהיה עליך גם לוודא שמבנה הגג חזק מספיק כדי לתמוך במשקל אבק האיסוף, כמו גם בעומס האבק כאשר התיק מלא.

בהערה נפרדת, אם הצטברות חום היא גורם במרחב זה, הייתי מציע להתקין מאוורר בעליית הגג כדי להוציא את החום. ישנן אפשרויות רבות לשם כך וקלות להתקנה למדי ... ברגע שעברת את הרעיון לחתוך חור גדול מאוד בגג טוב לחלוטין.

ברצוני לשמש את ההצהרה כי צריך להיות קל לנקות אותה. נתתי למכונית המלאי שלי להתמלא יותר מדי פעמים מכיוון שלמרות שהוא נמצא ממש על הרצפה לידי, אחד התפסים קשה מאוד לפתיחה ואני פשוט לא עושה את זה.
#2
+4
Doresoom
2015-03-19 17:39:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בנוסף לנקודות של Paulster2, תגרום לקולט האבק שלך לעבוד קשה יותר. אם שטח הזחילה שלך קטן ואטום היטב, הוא ילחץ במהירות, מכיוון שאתה בעצם מזרים אליו אוויר מהחנות שלך. יחד עם זאת, אתה מפעיל את החנות בלחץ מעט נמוך יותר. שאיבת אוויר מלחץ נמוך יותר ללחץ גבוה יותר תפחית את ביצועי מערכת איסוף האבק שלכם ותעמיס יותר על המנוע.

אם תחליטו להתקין את המערכת בחלל הזחילה, הוספת אוויר חוזר. צינור חזרה למוסך אמור לעזור להקל על הבעיה.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...