שְׁאֵלָה:
טיפול באורן לקבורה חלקית
Coomie
2015-03-18 12:53:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מחליף את שולי הגינה שלי (המפריד בין מדשאה לערוגות פרחים), ויש לי אורן מטופל שהייתי רוצה להשתמש בו.

ככה:

Treated Pine Edging

מה הדרך הטובה ביותר למנוע את נרקב האורן?

אתה מזכיר שהאורן מטופל. אתה מתכוון שזה כבר מטופל בלחץ?
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+3
FreeMan
2015-03-18 18:06:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קנה עצים שטופלו בלחץ. זה יעלה יותר מאורן רגיל, אבל זה יימשך זמן רב משמעותית במגע ישיר עם הקרקע, מכיוון שלשם כך הוא מיועד. יש סיבה שכל עמוד טלפון / חשמל שאתה רואה הוא בצבע ירוק כהה זה.

אם לא רצית לקנות עץ שטופלו בלחץ, אתה יכול לקנות מברשת על גרסת הכימיקלים המשמשים לטיפול בעץ, אולם היא יקרה מאוד ולא תחזיק מעמד כל כך הרבה זמן.
@BrownRedHawk - [תשובה נוספת] (http://woodworking.stackexchange.com/questions/94#203) דן נחושת-ירוק, שהוא חומר כימי מברשת או ריסוס לטיפול בעץ. מכיוון שהכרזה המקורית משתמשת בעץ מטופל, הוא יכול להשתמש בנחושת-ירוקה על המשטחים שעליו לחתוך. יתכן שהוא יצטרך להשתמש בו גם בקצות העץ.
מכיוון שקצוות הגן מיועדים רק לערוגות פרחים, עצים שטופלו בלחץ הם בסדר. אבל אם אתם מגדלים צמחי מאכל, כדאי לכם לבדוק כמה מהדיונים על בטיחות השימוש בעץ שטופלו בלחץ עם צמחי מאכל.
#2
+3
Jasper
2015-03-19 01:24:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כדאי לך לשקול אלטרנטיבות שאינן רעילות:

  • אתה יכול להשתמש בשולי פלסטיק, אולי מחוזקים בהימור.
  • אתה יכול לבחור עץ דק ולא מטופל שאתה מוכנים לרקב. זה יעשיר את האדמה. בחר עץ דק וצר, כדי שלא ישאיר אחריו חור גדול מספיק כדי לשבור את הקרסול של מישהו.
  • אתה יכול להציב גבול חצץ. הטביעו את האבנים באדמה, כך שתוכלו להריץ בבטחה גלגל מכסחת דשא לאורך הגבול, מבלי להסתכן ב"כסחת "האבנים.
  • שקול להשתמש בעץ אדום, ארז או עץ אחר שנרקב לאט יותר מהרגיל. עצים, אך הוא פחות רעיל מעץ שטופלו בלחץ.
#3
+2
Hotrodmonkey
2015-03-19 10:13:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אתה די נלחם בקרב מאבד. לכה ימי בדרגה גבוהה כמו Epifanes יעשה את המיטב מבחינת הגנה מפני מים ו- UV, אך אני בספק אם ייתן לך את המראה הרצוי. הנה קישור לגימורים ימיים חלופיים אחרים.

http://www.westmarine.com/WestAdvisor/Wood-Finishesשאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...